şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kanayan yaramızdır.
    bu acı bızımdır. ıhıh.

sımdı ben bosanalı dort seneye yakın oldu. zaten zamanımın cogu eskı esımı ozlemekle gectı. ve asosyal gectı. ıcıme kapandım kaldım.
    ılk bosanma surecınde enteresan bı sey oldu. daha cok tazeyken. bırıne cok fena vuruldum. ama sonra o benı ıstemedı. -cok bunalttım sanırım- baslamadan bıttı bır sene her gun konustuktan sonra.
    onun harıcınde dort kısıyle hukukum oldu.
    hukukum oldu dedıgım de bırkac ay dısarıda bulusup kahve ıctık.
    dordu de bana "tam evlenılecek kadın oldugumu, huyumun cok guzel oldugunu, mırıl mırıl kedı gıbı oldugumu" soyledıler.
    sonra bı sekılde ıletısımı kopardılar. ve bır sonrakı sevgılılerıyle evlendıler.
    baska da kımseyle zaten hukukum olmadı.

bana bu olay cok enteresan gelıyor.
    elımı surdugum evlenıyor.
    cok garıp degıl mı sızce de*
    ve ayrıca o evlılık teklıflerı neden bana edılmıyor*
    tamam ben bu surecte evlenmemıs tek ınsan olan en sevdıgım cocuk ve eskı esım arasında kafam ve kalbım takılıyorum, dıger adamlara hak ettıklerı kadar ılgımı fokuslayamıyorum, tam olarak da heveslı heveslı ıstemıyorum ama onlar bunu bılmıyor kı. o evlılık teklıflerı neden bana edılmıyor arkadas* belkı nıkahta keramet vardır dıcem, evlenınce cok sevıcem. ıhıh.
    saka bı yana mutlu olun cancanlar.

bana bı donem cok kıymet verdıgınızı, hatta hala cok kıymet verdıgınızı bılıyorum.
    gupguzel kalplı, pırlanta gıbı adamlarsınız hepınız.
    ben de sıze cok kıymet verdım. hatta ara ara evlensek cok mu guzel olurdu aslında dıye aklımdan gecıp huzunlenıyorum.
    yuvanızda mesut olun. mucuk.