şükela:  tümü | bugün
  • dakikaların aslında ne kadar uzun olduğunu anlamamı sağlamış alettir.
  • sağolsun spor salonunun yolunu unutturdu.

iki aydır haftada üç ya da dört gün minimum 25 dk kullanarak ciddi sonuçlar aldım. açıkçası aleti alalı 3 sene olmuş hemen hemen, bu zamana kadar düzenli kullandığım yoktu, işten sonra gelince ceketimi falan asıyordum. simdi farkına varıyorum ben bu alete inanmamışım arkadaşlar, koşu bandına göre kesinlikle daha sonuç odaklı çalışmanızı sağlıyor.

ortalamam su an için 25 dkde 11-12 km ve 350 cal, cihaz yalan söylemiyorsa gayet yeterli değerler. koşu bandında bu kaloriyi bu sürede yakmak benim için hayal. yaksam bile muhtemelen diz ağrıları vs olur.

bu arada kullandığım cihaz voit at-300 be, f/p si gayet iyi, alan uzulmez. özellikle boy pos varsa bundan daha küçüğünü almayın bence.
  • özellikle selesiz olan modeli tercih edilip, azıcık da boğaza dikkat edilirse harika sonuçlar veren fitness and fücürs aleti. dışarıda spor yapmaya vakti ya da imkanı olmayanlara şiddet ile tavsiye edilir.
  • spor salonunda başlangıç bu canım makinayla oluyor. hergün 45 dakika. sıkılmayayım diye friends dizisine başladım. 2 bölüm bitince sporda sonlanmış oluyor. ama ben daha önce bu kadar terlediğimi hatırlamıyorum. güzel alet.
  • dizlerimi çok ağrıtan alet.. sol dizim çok ağrıyor.. bi yerlerde hata yapıyorum sanırım.. anlayan bilen varsa yeşillendirirse sevinirim..
  • dünyanın en keyifli spor aletidir.
    tepeden tırnağa hemen hemen bütün kasları çalıştırdığı gibi koordinasyonu da geliştirir. eklemlere baskı da yapmadığı için egzersiz sonrası insanı ağrı sızı içerisinde bırakmaz.

ayrıca yorumlardan okuyoruz ki, on dakikada insanları yoruyor imiş.
    aslında böyle olmuyor, sebebi nedir bilmiyorum ama on-on beş dakika kadar dişimizi sıkıp bu aleti kullanırsak devamını getirmek kolaylaşıyor.
    adeta insanı transa sokuyor. yani ilk on beş dakikayı geçirebilirseniz devamında çalışma süresini çok rahat otuz dakikaya çıkarabilirsiniz.
  • aman ya ne spor salonuna gitcem ne güzel kendi sporumu evimde rahat rahat yaparım diyerek aldığım kondisyon aletidir.

acaba şu modelden sonra daha gelişmişi çıktı mı diye de merak ediyorum yalnız.

burdafotovar
  • spor salonuna gitme kararlılığına siksen ulaşamayacak biri olarak almayı düşündüğüm alettir. almayı düşündüğüm model tam olarak şu:

http://urun.n11.com/…-kondisyon-bisikleti-p38881697

ama o kadar para vermesem mi acaba diyip şunu da almayı biraz düşünür gibi oluyorum:

http://urun.n11.com/…d40-eliptik-bisiklet-p30716570

tavsiye verebilecek olan varsa yeşillendiribilir.
  • 16. seviyede yaklaşık 17 dakika, üstüne bir de koşu bandında 20 dakika 10km/s hızında koşarak, yaza kadar six packlerimi çıkarmama yardımcı olmasını umduğum kardiyo aletidir.
  • ben seviyorum bu aleti. her bolge calisiyor hissediyorsun, keyifli, tv karsisinda ya da muzikle harika gidiyor. bitiste islanan tshirt ise mutluluklarin en buyugu. 20 dakikada bu mutlu sona ulasabiliyorsun. duzenli yapildiginda ise sekle giren vucut.. yani demem o ki siddetle tavsiye edilir..