şükela:  tümü | bugün
  • endüstriyel müziğe kurban olmamasını dilediğim genç ve güzel bir davulcu/müzisyen. aslında güzel diyerek endüstriye malzeme yaptım bile.

ben yes, rush falan çaldığından dikkat ettim, yoksa yanlış anlaşılmasın.
  • şarkı söyleyebiliyor, bateri çalabiliyor, gitarı çalabiliyor bunlar yetmezmiş gibi piyanoda da birkaç akor basabiliyor. üstelik hepsini gayet güzel yapıyor.

peki bunlar gerçek hayatta ne işe yarıyor diyecek olursanız sorunun cevabı, hiçbir şeye. belki biraz marketing'e yardımcı olabilir fakat doğru yapılmazsa dezavantaja bile dönüşebilir.

bunlara ek olarak kendisinin pek de entelektüel bir kişi olmadığı konuşmasından anlaşılabiliyor. yine de 17 yaşında bir lise öğrencisi olduğunu hesaba katarsak ilerde büyük işlere imza atacağını düşünüyorum.
  • üstte ki yazarın demesine göre 17 yaşında olan ve kendisi güzel müziği güzel, güzel bir kızımız. güzel olduğundan bahsetmişmiydim.

tanım : iyi yetiştirilmiş bir müzisyen.
  • vay arkadaş dedirten hatun. multi enstrümantalist ve şarkı yazarı. evet bir de inanılmaz güzel.
  • everlong'a yaptığı mashup videosuyla tanıdığım genç müzisyen. everlong benim şu dünyada en sevdiğim şeylerden biri, yani kendisi bu kadar güzel olmasa da izlerdim videoyu onu söyleyeyim. everlong çalan böylesine güzel birine denk gelmek ise benim için aragorn'un ayrıkvadi kırlarında arwen'e rast gelmesiyle aynı şey. o yüzden şöyle birkaç dakika aptal aptal sırıtmadım desem yalan olur.* ancak videoları arasında gezindikçe fark ettim ki bu kız 4-5 enstrüman çalıyor, davulda harika, şarkı yazıyor ve sesi de çok güzel. yine en sevdiğim şarkılardan biri olan the spirit of radio'da çaldığı davulu duyunca youtube'un bana bir şaka yaptığını, karşımdakinin bir sanal karakter olduğunu düşünmeye başladım. yalnız grubun da hakkını vereyim bu cover hakikaten çok başarılı.

evet 17 yaşında olduğunu da öğrendim, şu sıralar hasta olduğumdan bolca ilaç kullanıyorum, sanırım bir yanlışlık oldu. e o zaman bu kadar maddi imkan da aileden. bu ne lan?

burn şarkısı klibiyle beraber oldukça iyi.
  • on parmağında on marifet güzeli. hem güzel hem aşırı yetenekli hem de güzel. tam bir piyano çalabilen meksikalı bomba imha güzeli. çok güzel olmasının yanında bi sürü enstrümanı da cok güzel çalabilen güzel. foo fighters cover ı da, the girl from ipanema da güzel. komple güzel.
  • amerika'dan sürekli şöyle kızlar çıkmasına bitiyorum ya.
    şu kız bizim ülkede megastar diye duyrulur, adamlarda normal biri işte.

çok güzel, iyi enstrüman çalıyor, sesi güzel. alın size türkiye'de megastar, amerika'da ünlü bile değil.