• inanması güç olsa da böyle bir okul bahçelievler-çalışlar taraflarında var,eskiden çavuşoğlu kolejiydi sonra nedense isim değiştirdi.çok merak ediyorum bu ismi çok mu aramışlar zor mu bulmuşlar..öğrencilerine acıyorum en çok
    -abi hangi okuldu senin?
    -elit gençler koleji..
    -muhahahhh...
  • tabelasını gördüğümde ismini yanlış okuduğumu düşünerek, yavaş yavaş ve heceleyerek tekrar okuduğum okul. bir okula böyle bir isim vermelerine biraz şaşırdım. oldukça iddialı bir isim.*

(bkz: özel süper kahramanlar fen lisesi)
  • bir takım kişisel problemler dolayısıyla lise eğitim ve öğretim hayatımın son senesini akşam lisesi kısmında bitirdiğim okulun adı.

toplam olarak 1 sene içerisinde 8 kere gittiğimden kelli ara sıra okulun adını unutur yeni tanışılan insanlarla girişilen standart "nerden mezunsun" geyiğine verecek cevap bulamadığım durumlarda bulurum kendimi.

işte bu okul o anların, henüz başlamadan biten -belki de muhteşem- arkadaşlıkların sorumlusudur.
  • yönetici*, öğretmen * ve öğrenci * profilini merak ettiğim kolejdir.

elit olmayan gelmesin diye burs vermeseler bari.
  • istanbul'da sıradan bir kolej.
  • mezun olduğum kolej. kendileri geçmişteki başarılarının konuşulmasından rahatsız olacak kadar aşırı mütevazıdırlar. ben aptal bir öğrenci olduğum için 2006 senesinde ikinci bölümden barajı geçemedim. keşke bu kadar mütevazı olmasalardı da 2006 senesinde mezun ettikleri öğrencilerin öss'deki başarı tablosunu*paylaşsalardı ve ben de arkadaşlarımla gurur duysaydım.
  • bugüne kadar isimden kaybetmemişse hiçbir şey olmaz bu okula
hesabın var mı? giriş yap