şükela:  tümü | bugün
  • ismine güvenip elitizm yapan personele ya da mağaza müdürüne sahip (her kim ise artık) şubeler barındıran optikçimizdir. olay gün itibarıyla elit optik izmir alsancak şubesinde geçer; sevgili psikoloğunuz söz konusu optikçinin kapısından girip; eskiden beri çok sevdiği güneş gözlüğüne cam değişimi yapılıp yapılmayacağını sormaya kalkar ancak burnu pek bir havada satış temsilcimiz psikoloğunuza şöyle tepeden binbir havayla bir bakış fırlatır ve ardından elinden gözlüğü alır ve 'işportadan almışsın sen bunu bilader' dercesine 'değişmez bunun camı sen bunu ne zaman aldın ki' der. psikologunuz ise aldığı cevap ve gördüğü tavır karşısında şaşkın ve düşünceli optikçiyi terkeder. kıssadan hisse burnu beş karış havada takılan bu tarz gözlükçülere temkinli yaklaşın aman cam mam sormayın.
  • mavibahce subesinde armani gunes gozlugumu polorize numarali cam ile degisimini toplam 250 tl ye yaptigim firma. bekliyorum isciligi gormek icin gozlugumun teslimini. ama 10 gun suruyormus.
  • izmir forum bornovada hasar görmüş gözlüğümü hiç sorgulamadan garanti üzerinden değiştiren(istediğinizi alabilirsiniz dediler, aynısını aldım), bunu da 13 gün içinde yapan, türkiyede ilk defa
    böyle bir hizmet almış olduğumdan şaşırarak reklam tadında entry girmeme sebep olan firma .
    tekrar teşekkürler.