şükela:  tümü | bugün soru sor
482 entry daha
  • şu an oldukça eğitici bir yayınını izlediğim başarılı oyun.

oyunla ya da uzayla ilginiz varsa mutlaka gelin derim.

bir tık uzakta
  • beyond chapter 4 patchi ile gelen mining'i denediğim oyundur. şimdiye kadar tek opsiyon olan sıkıcı mining laser'dan kurtulunmuş ve seismic charge ile deep core mining devrine geçiş yapilmış.

gemi olarak aspx tavsiye ediyordu çoğu kişi ben de o şekilde denemek istedim.
    outfitting'den hardpointlere abrasion blaster ve seismic charge aldım, onun disinda 96 kargo kapasitesi ile idare ederim dedim. ne de olsa deneme amaçlı gidiyorum.
    eddb.io sitesinden kendime hoş bir pristine resource'lu icy ring beğendim ve gittim.
    ilk başta ring üzerinde bir detailed surface scan yaptım ki void opal(şu an en fazla para eden mineral) hotspotları'nı bulabileyim. bulduktan sonra gittim ve tabii ki etraf npc korsandan geçilmiyordu. o yüzden yaklaşık 50km uzaklarda üzerinde asteroid fissure olan asteroidleri aradım. bunları bulmak için asteroidleri scanliyorsunuz ve en parlak yananı bulmaya çalışıyorsunuz. ilk başlarda gerçekten zorlandiysam da zamanla hangisi olduğunu secmek kolaylaşıyor. yaklaşık 8-9 tane asteroid patlattim ve şaka değil 1.5 - 2 saatte elde ettigim gelir 180 milyon cr'di. uygun yere satarsanız void opal'lerin tanesi 1.6 milyon cr ediyor. bu satış yerlerini inara.cz'den bulabiliyorsunuz.

ama en zevkli olan şey o seismic charge'ların asteroidi patlatması. elimde birkaç fotoğraf olmalı onları da atayım.

1
    2
    3
2 entry daha