aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
569 entry daha
  • carlos: abi zaman daralıyor. ramon tutturdu senaryo nerde diye. gece gündüz "carlos yazıyonuz olum de mi lan bak çekimler başlayacak artık" diye darlıyor. "abi bitmek üzere, valla bitiyor abicim" diye yiyorum adamı ama daha fazla yemez haberin olsun.

dario: carlos senaryo yazılır olum. asıl bak sana ne diyeceğim. kim kimi sikecek efsane bir liste yaptım. ona odaklanalım biz. senaryoyu uydururuz lan. her bölümde 5'er dakikadan 3 sevişme olsa etti 15 dakika, 2 parti olsa müzik çalar dans mans. yeminle zor değil yaa. bak iki günlük işi var diyorum carlos.

carlos: tamam abi ne diyim şimdi öyle diyorsan. ben de arada kalıyorum abi sana durumu anlatıyorum işte.

dario: halledicez diyoruuum. takma ya bi sal. hocam ben atıyorum listeyi sana . sen bi incele, eksik bıraktığımız eşleşme, unuttuğumuz bi fantezi falan var mı bak bakalım.

carlos: o değil de aklıma ne geldi bak. cayetana karakterine yüklenmeseydin. olum tutturmuş lan ben geçen sezon çok seviştim bu sezon sadece temizlik yapıcam sıramı savdım ona göre diye. bak sağda solda konuşmaya başlamış "aranızda seks sahnesi olmayan varken ben neden üçlü yapıyorum, bana garezi mi var senaristlerin. bu sezon başlasın konuşsam abi olmaz böyle şey" falan diyormuş. bak bu karı başımıza dert açacak söyleyeyim.

dario: tamam olum ona da her bölümde kova taşıtır, sağı solu sildirsek bölüm başı 5 dakika da onun rolü olur. zaten 45 dakika lan bi bölüm. yazılır yani zor değil.

carlos: abi listeye bakıyorum bu arada aşmışsın bravo. üçlü gay var, lezbiyen var, gang bang vari ilişki var, düz seks, tecavüze yeltenme, istismar, paralı seks, çeşitli fanteziler ohoo. vay anam vay neler var neler.

dario: ehehe yaptık bir şeyler ama bak sen demeden ben diyim yaşlı kadın genç erkek seksi yok. bu eksik kaldı da dizide yaşlı kadın yok ben napayım. cast eklenirse onu da yazıcam. ander'in annesi bir öğrenciyle mi olsa acaba? aman neyse siktiret onu aceleye getirmeyeyim şimdi, gelecek sezona kalsın. öptüm carlosum. sen ramon'u ara "abi senaryo tamam" de. bu sezonda konu konu diye kasmayalım artık, bak ben yıllardır bu sektördeyim tecrübeyle sabit bu dizi böyle daha çok izlenecek. bak o kadar açık konuşuyorum.

carlos: tamam abi sen öyle diyosan. ben bitti diyorum o zaman. önce sevişmeleri bi çekelim, konu zaten hazır deriz. bir şekilde sezonu aradan çıkarırız artık.