şükela:  tümü | bugün
  • karadut suyu imal eden nadir markalardan. şişenin üzerinde "konsantreden değil, direkt meyveden sıkma" yazar.
  • televizyon reklamlarında johnny cash'in meşhur ring of fire şarkısının üflemeli ara nağmelerini kullanan doğal meyvesuyu markası. evet ben de inanamadım.*
  • türkiye'nin en iyi meyve suyu firması olduğunu düşündüğüm şirketin markası.

fiyat performans oranlarını bozmadiklari sürece yüksek olan fiyatları makul kabul edilebilir şahsım acısından.

favorim olan ürünleri; yaban mersini, acai-nar-kara dut, sade kara dut.
  • dün denemek için meyve pürelerinden aldım. oldukça başarılı. ofis ortamında git meyve yıka soy işi zor oluyor. evden yapıp getirmeyi de bazen unutuyorum. işe yarar bir ürün gibi kendisi bu durumlarda.
  • tamamen organik ürünler yaptıklarını idda ediyorlar. çeşit çeşit meyve püreleri var. meyve suyu gibi değil püre. bugün görünce smoothie olarak sunduğu karışık püreden aldım denemek için. kayısı,elma,erik,incir içeren püresi on numara.
  • 700 ml cam şişede satılanları şu an 10 küsür lira seviyesinde. yüksek mi evet yüksek ama diğerleri de artık sadece şeker satar oldular. meyve suyu piyasasını kim kırıyor anlamış değilim.

nar-üzüm-elma karışımını denedim. %50 nar suyu, %40 üzüm suyu ve %10 elma suyu olduğu yazıyor üstünde. tadı güzel.
  • bunların 200 ml'lik yaban mersini ve acai+nar sularının hastasıydım. ürün gamından çıkarmışlar. sadece 700'lük var. o da olumlu gerçi ama açınca 5 gün içinde bitirmek gerekiyor. benim gibi her gün farklı meyve suyu içmek gibi takıntıları olan manyakları düşünmemeleri üzücü.
    real'deki reyonlarını her seferinde talan ediyordum, geçen elim boş döndüm, şu an ağlıyorum ve entry giriyorum, mutlu musun elite?
  • karadut suyundan galonlarca içilesi. *
  • meyve pürelerinden sarı olanı çok başarılı. meyve yemeyi genelde soymaya üşendiğinden erteleyen bir insanım, dolayısıyla bu meyve püresi olayı çok hoşuma gitti.
  • detoks sularının ve meyve pürelerinin hastası olduğum , ülkemizin gurur kaynaklarından birisi.

israil ve filistinde bile karşılaştım kendileriyle.