şükela:  tümü | bugün soru sor
 • murat boz'un eşi dir kendisi.
 • kimdir nedir bilmiyorum ama şu sayfadaki resimlerine bakınca, sevgilisiyle birlikte 7/24 sırıtan bir çift olmuşlar diyebilirim.
 • murat boz'un memintolarina laf edenlere kendince ayar vermeye çalışmış hanım abla, belki de hanım bacıdır yaşını bilmiyorum. zaten mevzu o da değil...

  sanki her bir erkeği ileri teknoloji ile tarayıp analiz etmiş de totoşopçu damgası vurmuş. lan ben yakışıklı olsam neee, uyuz olsam ne... genç kızlar bana hasta değil -ki öyle bir arayış içinde degilim- albüm satışları buna bağlı değil(albüm ne uyuz kelam yaw, bildiğin kaset işte) vs...

  yani kendime niye fotoşop yapayım ki ben? (çektirdigim vesikalık resimde fotoğrafçı arkadaşın beni allıklaması sayılmazsa tabi, gerçi onu da ben yapmıyorum ya neyse...)

  velhasıl-ı kelam; bize laf koyarak murat boz'u korumuş. muratın da bu sayede memintoları gitmiş, six pack'i çıkmış, hasılı dehşet vücut yapmıştır....

  demem o ki ben murat boz'u şarkılarından dolayı cidden severim ama yenge hanım kusura kalma bizimle deyılsın...

  ya o değil de eliz ne demek; sakuç ne demek lan? ne değişik bir isim-soyisim kombinasyonu bu??
 • o ses türkiye'de, 3 adam'daki görüntülerini izlediğim ve gözlerinde aşkı gördüğüm kadın. böyle seviliyorsa murat boz da şanslı adamdır.
 • popçu murat'ı murat boz haline getiren kadındır, her işten anlar maşaallah. menajerlikten anlar, biletli konser nasıl verilir, kapalı gruba gala yapılırken nasıl davranılması gerekir, sahne nasıl olmalıdır, ses ışık gösterileri neler olmalıdır, herbirine kendisi karar verir, iyide yapar. bazen organizasyon profesyonellerine tavırlar zor gelebilir, lakin kendisine yinede saygı gösterilmesi gereklidir, zira yılda 40 üzeri konser temposu ve devamı kolay değil.
 • geçen hafta katıldığı bir partide muhteşem yüzyıl dizisinde sultan süleyman'ın şehzadelerini canlandıran yakışıklı bir oyuncuyla öpüşürken görülmus, bu yuzden murat boz kendisinden ayrilmis.

  (bkz: http://www.milliyet.com.tr/…olay-cok-konusulacak-/5)
 • once tren yapmis sonra da trenli veda yazisi yazmış, kuyruk acisi. eden bulur.
 • sevgili eliz. duydum ki bitirmişssin ilişkini. (bilirim sen istemeden bitmezdi) hüzünlü de bir veda yazmışsın. ama değmez be canısı. hiçbir şeyin seni üzmesine izin verme canım. zaten seni üzecek bir şeye ben izin vermem. yaşadıkça göreceksin emin ol. beni tanıdıkça "az bile söylemişsin" diyeceksin.

  sevgili eliz. (bilsen ne yakışıyor ağzıma sana sevgili demek.) bugün sen bir yolcunu kaybettin, seyir defterine yazdın o yazıyı, anlıyorum. ama unut gitsin bence. belki çok daha büyük aşklar kaçırdın. bak bir "m" harfi tek ihtiyacımız. sevgilim. eliz.

  (murat'ın m'si değil be aşkitom..)
 • dünyanın en ezik veda yazisini yazmıştır.