şükela:  tümü | bugün
  • the great gatsby kadrosunun cannes'daki şu pozuyla tanıştığım, 1990 paği doğumlu 1.90 (6 ayak, 3 inç) boyundaki güzel hatun.
  • the great gatsby de jordan baker rolunu fazlasıyla basarılı canlandıran selvi boylu oyuncu dişi.
  • the great gatsby'deki haliyle beni kendine aşık etmeyi başarmış olan fransız çıtırı.
  • topukluyla 1.90 olabilir ama topuksuz 1.80 m uzunluğundadır.
  • pariste polonyali bir babadan ve irlandali bir anadan dunyaya gelme karmasik genetik piyangoyu vurmus basarili aktris. cok guzel biri.
  • the man from u.n.c.l.e.'da rolüne çat diye oturmuştur, o kadar oturmuştur ki kim bu yıllanmış güzellik dedirtmiştir.

1990 doğumlu 1.90 boyunda olması sonucu hafif bir travma yaşasam da, güzel kadınmış payesini hakkıyla kazanmıştır.
  • emily blunt benzeri bir uzun.
  • yaşıt olduğumuza inanamadığım aktris. benden daha büyük görünüyor. 30'larında daha güzel olacağını düşünüyorum. umarım yanıltmaz. yavaş yavaş da amerikan cenahının ilgisini çekiyor çok şükür. dolayısıyla daha iyi filmlerde görebiliriz önümüzdeki dönemlerde. umarım şu an rol aldığı guardians of the galaxy vol. 2 ile önü daha da açılır. zaten imdb'ye göre henüz kariyerinin başında. ilk kez 2011'de bir filmde oynamış. 5 yılda the great gatsby, macbeth, the man from uncle, everest filmlerinde oynadı ama şansına (!) bu filmler ortalama eleştiriler aldı. everest ortalamadan da düşüktü, uncle gişede çakıldı. bu filmlerde ise onca oyuncunun arasından sivrilebildiğini söylemek zor. şimdilik en fazla "eh işte" diyebileceğim bir aktris. doğru rolle buluştuğunda parlar belki, yeteneklerini gösterebilir. bu arada biraz audrey hepburn asaleti taşıdığını da düşündürttü bana. yürüyüşü, fiziği ile hepburn'ü hatırlattı. şu an night manager'ı izliyorum, kısa saçla da pek güzelmiş. yakışmış ona. night manager şimdilik en güzel göründüğü yapım bana kalırsa.
  • insana olduğu yerde precum etkisi yapıyor.
  • the night manager'da 'jed' olarak karşımıza çıkan aktris. sevenleri kızmasın, kısa saçlarıyla "ben bir oğlan çocuğu kadar sevimliyim" modu ciddi anlamda itici gelmiştir.