şükela:  tümü | bugün
 • ankara tunali'da bulunan, 6 ocak 2006'da acilmis olan 3 katli pastahane.
  ucretsiz wi-fi hizmeti mevcuttur.

  http://www.elizinn.com.tr/
 • mükemmel şekillere ve lezzetlere sahip pastaların yeri. tunalı hilmi'yi yere kadar camdan istediğiniz gibi seyretmek için masa seçmeye çalışırken, tezgahların içindekiler, üstündekiler akıl kaybettiriyor. servis biraz yavaş ama çok nazikler. şimdi bir de bahçeye masalar koymuşlar, açık havada oturulacak yerden yoksun tunalı için pek güzel bir gelişme.
 • ortalıkta çalışıyormuş, siparişten siparişe koşuyormuş izlenimi veren, buna rağmen vasati 5 dakikalık siparişinizi 15 dakika sonra tekrar sormanızın üzerinden bir 5 dakika daha geçince masaya getiren garsonlara sahip bir tunalı mekanı.

  söz konusu yavaşlıkta hem garsonların hem de sipariş hazırlayıcılarının yavaşlığı göz önüne alınmıştır.
 • brunch adı altında bir takım lezzetsiz yiyecekleri sunan, yanına da meyve suyu diye tang veren, üstüne de bir güzel fiyat döşenen, vitrini güzel pastane
 • kahvaltilar guzel olan ama keklerinin icinden uzum copu cikan, rus salatalarinda asiri mayonez bulunan, yaprak sarmalari yeme de yaninda yat olan ama tiramisulari bir garip olan, cheese kekleri guzel olan ama ustune doktukleri sosun kivamini tutturamayan pastane.
 • çayyolu'na yeni bir şube açma telaşındalar.
  günlerdir nedir, ne olacak derken bugün bahçe şemsiyesinin üstünde adını gördüm.
  tadilata çok para döktüler gibime gelio.
  allah bereket versin ne diim.
 • 1 ekler, 1 mozaik, 5-6 tane kurabiye, 3 kahve ve 1 çayın 50 tl tuttuğu pastane.
 • pazar brunch'ında gidilebilecek bir ankara-tunalı hilmi mekanı.
  fiyatı birazcık tuzlu olsa da -27,5 tl- ortaya koyduğu mamuller nedeniyle bu paraya değdiğini düşünüyorum.brunch'ta verdikleri kahvaltılıkların -bir dolu peynirleri, börekleri, reçelleri vs. var- ötesinde asıl tatlılarıyla fark yaratıyorlar.
  brunch'ta servis ettikleri tatlı ve pastalara bakarak normal zamanda alınacak pastalarının son derece leziz olacağını düşünmekteyim.
 • limonatası berbat olan ve bu limonatayı 7 liradan satmakta beis görmeyen bir anlayışın işlettiği mekandır. ulan marketten 2-3 şişe uludağ limonata kapsanız daha iyi sonuç verirdi. önüme limonlu bulaşık deterjanı koydu adamlar. bir de hesap istedikten sonra istenen çayı jet hızıyla adisyona eklerler. bir kamyon hesap ödeyince ikram ederler diye düşündük ama yanılmışız.

  liva ve pelit gibi kendilerinden fersahlarca kaliteli pastaneler varken önünden bile geçilmemesi gereken bir pastacıdır.
 • ankara'da, tunalı hilmi'de ki pastane - cafe tarzı bir mekandır. güzel ve şık bir yerdir.

  pastaları güzeldir. ayrıca suflesini, mozaik pastasını, piramit pastasını, cheese cakeini, eklerini ve profiterolünü de yedim ve çok beğendim.

  bir uyarım var o da porsiyonları çok büyüktür. eğer iki kişi gideceksiniz ve çok aç değilseniz, bir tatlıya iki servis açtırın.