• kredi kartınızı kopyalayan mekan.
    buranın yemekleri nasıldır, bilemem ama kredi kartı ile ödeme yapmayın.
    bu mekanda bir arkadaşımın kredi kartı kopyalandı. hadise münferit değil. zira arkadaşım gidip durumu anlatınca hiç şaşırmamışlar. paşa paşa çaldıkları parayı geri vermişler. çaldıkları para ile de internetten lap top almışlar.
    daha önce de aynı kurum ile ilgili polise başvuru olmuş. yakalandıklarında parayı ödeyip sıyrılıyorlar.

not: arkadaşımın kredi kartı yeniymiş ve sadece orada ve sadece bir kez kullanmış bu nedenle bulması kolay olmuş...
  • söğütözü şubesinin önünden bile geçmeyin derim, diğer şubelerini bilemiyorum. groupon'dan 32 liraya iki kişilik kahvaltı satan, gidip masaya oturduğunuzda da önünüze 4'er dilim kızartılamamış sucuk, zar gibi dilimlenmiş birkaç dilim salam, birer dilim çürümüş dereotlu peynir, hayatımda hiç o kadar kalitesizini görmediğim şeker kestirmesi bal görünümlü şey, bulaşık suyu gibi bir çay, ne reçeli olduğunu bile anlayamadığım tuhaf bir sıvı ve yanık krep getiren yerdir. sucukları yiyen eşimin akşama kadar midesi ağrıdı, ben hiçbir şey yiyemedim. ellerinde çöp niyetine ne kaldıysa gruopon'dan gelenlere kakalıyorlar gördüğüm kadarıyla. kıçı kırık bir omletin olmadığı kahvaltı mı olur amk, ben evde hazırladığım kahvaltıyı 100 liraya satayım o zaman. kömür gibi olmuş bir krep getirdiler yahu. nasılsa biz bunu yiyemeyiz, kalkalım bari deyip ayaklandığımızda bir tane garson tepemizde bitip "ama krepleri değiştirseydimmm" dedi, sanki sofradaki tek sorun yanık kreplermiş gibi. sonuç olarak, kahvaltısı çok ama çok kötü yerdir. ankara'da o kadar mekan seçeneğiniz varken sakın gerizekalı gibi burayı tercih etmeyin.
  • ankara klasiği olmayan garsonlarının kaba olduğu 3. sınıf mekandır.
    ayrıca bu mekanın garsonları kart kopyalama işine de girmişlerdir. kartla alış veriş yapılmaması gereken mekandır.
  • kaba saba garsonları olan, fiyat/kalite dengesini tutturamamış mekan(tunalı şubesini biliyorum sadece).
  • kentpark subesi kendi deneyimimle, sogutozu subesi de duyumlarimla uzunca suredir kara listemde olan mekan. ben bu kadar saygısız, lakayit çalışanlarla dolu bir yer daha görmedim. ıs basvurusunda ozenle mi seciyorlar anlamadim. kahvaltisinin ankara'da yapabileceğiniz en kötü kahvaltı oldugunu da ekleyeyim. sinirden falan söylemiyorum gerçekten; berbat bir kahvaltıyı, can sıkıcı bir ortamda yemek isteyenler için ideal.
  • kotu, gercekten kotu, servisi, calisanlari, tavirlar, cok kotu. tanim: tunali'da oturmak icin secebileceginiz en kotu pastane.
  • mükemmel şekillere ve lezzetlere sahip pastaların yeri. tunalı hilmi'yi yere kadar camdan istediğiniz gibi seyretmek için masa seçmeye çalışırken, tezgahların içindekiler, üstündekiler akıl kaybettiriyor. servis biraz yavaş ama çok nazikler. şimdi bir de bahçeye masalar koymuşlar, açık havada oturulacak yerden yoksun tunalı için pek güzel bir gelişme.
  • tunalı şubesinde keklerinin içinden toplu iğne çıkma olasılığı olan patisserie. üstüne üstlük birde "sizi uyarmalıydık" gibi bir karşılık bile alabilirsiniz. yakın zaman içerisinde duvarlarda "dikkat keklerin içinden toplu iğne çıkabilir" gibi uyarı görürseniz şaşırmayın.

toplu iğne adedi konusundaki sorulara karşılık, cevap için;
    (bkz: 10) (bkz: on)
  • tunalı şubesine birkaç kez uğradım her seferinde çok kötü tatlarla karşılaştım. son yediğim cheesecake ciddi anlamda son oldu. bu kötü lezzete ve fahiş fiyatlara rağmen nasıl bu kadar dolu olduğunu anlamadığım mekan.
  • güncel şifresi elizinn81 olmuş.

saygılarımla.
hesabın var mı? giriş yap