• napoli alıyorsa iyi topcudur. zamaninda maradona yi da almıştı napoli. napoli zaten bu transfer işlerini bilen bir takımdır. seri a da şampiyon olur bu transferle ben napoliyi tebrik ediyorum . bu topçu yu ayrı tebrik ediyorum. (bkz: göz var izan var)
  • yabancı kaynaklara göre kendisine 20ler, 30ların havada uçuştuğu tekliflerin geldiği vasat oyuncu. hayır yani 2018/2019 süper lig yılına damga vurmuş iki ayrı altın onbirin ikisinde de seçilmeyen oyuncu nasıl oluyor da bu kadar para ediyor anlamadım. burnuma kötü kokular geliyor ertem.
  • özleyeceğiz
  • 14-15 milyon euro civarında satıldığı yüksek sesle konuşulan orta saha oyuncumuz.

öte yandan rakip taraftarın "bu bu kadar ediyorsa bizdeki şu kadar eder len mq" isyanına hayranım. ya.ak eder güzel kardeşim bak üstüne basa basa söylüyorum ya......ak eder.

senin liginin kalitesi ortada 18'lik messi'yi, maradona'yı klonlayıp bu ligde oynatsan maksimum çıkışı 20-25 milyon euro olur.

senin liginden bu miktarın üzerinde çıkış yapacak oyuncu olur mu? olur. kariyeri düşüştedir, genç oyuncudur tekrar parlatır, kendine getirir salarsın piyasaya. o da kesin yabancıdır türk oyuncusuna avrupa'da oynamadan kimse bu paralari vermez.

kendi oyuncusu en az 30 edermiş o zaman. e sat satabiliyorsan 30 a kardeşim. geçin kardeş ya ne özelliği varmış market değeri 10 milyon euro zaten bu çocuğun 14 mü çok?
  • haybiyeden fenerbahçe spor kulübüne para kazandıracak olan futbolcu
  • 2018 - 2019 tslig istatistiklerinde gol krallığında ve asistte sıralamasında en altlarda bile yoktur.
    cidden bu adam bu ligte değilde başka bir ligde mi oynadı?
  • fb için büyük transfer başarısıdır. sezon itibariyle izledim, bu kadar şişirilen medyada sürekli pr si dönen başka oyuncu var mıdır bilemiyorum. göze çarpan herhangi bir özelliği yok. bahsedilen rakamlar verilecekse muazzam bir keriz avıdır.
  • neyseki gol ve asist bekleyen beyinsize gerekli cevap verilmiş...

hey allah'ım yaa. sinirlenmeyecemmm sözlükkk
  • arkadaş şunu kabul edin bize büyük geliyor bu paralar lakin bu adamlar denemek için bile veriyor bu paraları. redbull salzburg'un linnes için 8 milyon avro teklif ettiği söyleniyor. bu paralar büyük paralar lakin bize büyük paralar. napoli yeri geliyor 80-90 milyon avroya satış yapıyor.

bu düzensizlik ve menajer çakallıklarından kurtulmadığımız sürece orta düzey avrupa takımları bile fersah fersah önümüze geçecek. düşme potasında olan stuttgart 11 milyon avroya defans oyuncusu alıyor. düşüyor ama oyuncuyu 15'e schalke'ye satıyor.
  • elif diye futbolcu mu olur aq?
hesabın var mı? giriş yap