şükela:  tümü | bugün
  • oguzhan özyakup'un kafasina kafasina vurup vurup gösterilmesi gereken fotograf.

fenerli degilim ama sana saygiyla egiliyorum cocuk. ha fazla da kilo alma, sonra kalas olursun.
  • genetik müsait abi dedirten başlık.
    şaka şaka helal olsun adama.
    not: oğuzhan223milyoneurospor.
  • gencecik adamın işine saygısı var. umarım ileride de aynı hassasiyetle mesleği için gerekeni yapar.
  • türk futbolcularda olmayan azim ve hırs. bu sezon, dünyada mevkisinin en baba oyuncularından gennaro gattuso gibi adam yiyen orta saha seviyesine adım adım ilerlemekte. sakatlık yaşamazsa önümüzdeki sezon birçok avrupa takımını peşinden koşturur.

notism: çare drogba
  • bazı arkadaşlar türk futbolcusunu aşağılamış ama bizim müthiş yetenekte harika dövmeler yaptırdı, hakkını yemeyin.

https://eksiup.com/1f3b0ed08710
  • vallahi helal olsun. ulan daha sezon basi ciroz bir cocuktu. acaba fotoda oynama falan mi var diye dusundum. saka maka helal olsun eljif'e... bizim yunus akgun'e bak emre colak gibi ciroz. eee demek isteyince, calisinca oluyor. her turlu sart var ellerinde. gidasindan, beslenmesine, sporuna... su fizige ulasmaya cabalamayan futbolcu, saygiyi hak etmez. bak oguzhan'a, ozan tufan'a, her gun kufur yiyorlar burada. umarim eljif daha iyi olur. keske milli takim icin oynayabilme sansi da olsaydi.
  • ozan tufan şu fotoğrafa bakınca ne düşünüyor, hissediyor çok merak ediyorum hahah.
  • futbolcularin ozelliklerine gore degismekle birlikte gereksiz kas kutlesi hizlarini dusurebilir. bu yuzden cogu futbolcu hacim yerine dayaniklilik idmani yapar.
  • oğuzhan kendini ispatlamış bir oyuncu ve kalitesi belli. ozi'yle kıyaslanması için onun yaptıklarını yapması gerekir yoksa vücut yarışmasına katılıp şovunu yapabilir sıkıntı yok.