• başbakanlık küçükleri muzır neşriyattan koruma kurulunun 23 mart 2017 tarihli toplantısı:

- neler var getirin bakalım.
    - burada opüşmüşler, sevişmişler.
    - tamam bunları kapatın.
    - bunda kızın bacakları çok gözüküyor.
    - tamam bunu da uyarın, başka?
    - bir de bu dergi var.
    - ne var bu dergide?
    - biraz şey gibi sanki...
    - ne gibi? adı ne bu derginin?
    - elle.
    - neyi?
    - derginin adı elle.
    - oha, öyle dergi adı mı olur, poşete koysunlar bunu, allah, allah densizliğe bak sen!
  • babası 'poşet' kullanmayanların sebep olduğu saçmalık
  • derginin ismini çok yanlış anlamış bir zihniyetin almış olduğu karar.
  • neden sasirildigini anlamadim. ımkanlari olsa adamlar karilarini soyah posete gecirecek bir derginin siyah posete gecirilmesi ne ki?
  • türkiye'de hala bir şeylerin dergisi çıkabiliyor muydu misvak dışında? gazeteciye uğramaylı çok olmuş da.
  • 90'lar nostaljisi yaşatmış karar.

ulen arkadaş, nasıl bir kafa bu ya? sizin o korumaya çalıştığınız küçükler elle dergisinde zararlı bulduğunuz şeylerin kat be kat fazlasına internetten ulaşabiliyor zaten, hem de bütün o koyduğunuz yasaklara rağmen.

şuraya bak devletimiz kadın dergisini poşete koyarak ahlakımızı koruyor.

sağolun varolun be!
  • gaste kağıdına mı sarıcaklarmış
  • kapağa baktım da, rosie huntington-whiteley gibi seksi bi hatun var. hakikaten isabetli karar olmuş, yoksa 2017 yılında olmamıza rağmen gidip bu dergiyi alıp mastürbasyon falan yapabilirdim, neyse ki devletimiz bizi koruyor çok şükür. artık kapalı poşette olduğu için bu dergiyi görmeyeceğim ve mastürbasyon yapmayan akıllı bir erkek olacağım. ahlakım bir kez daha korunmuş oldu, teşekkürler.
  • ama taciz tecavüz pedofil i serbest.
hesabın var mı? giriş yap