şükela:  tümü | bugün soru sor
  • broadway 1650'de yer alan ultra eglenceli mekan.. yemekleri standart.. fiyatlar da pek ucuz degil lakin asil olay yemekten cok bagimsiz..

    burada broadway'de rol almak icin amerika'nin cesitli yerlerinden gelen fakat sezonda rol bulamayan oyuncular (ya da oyuncu adaylari) garson olarak calisiyor.. bir yandan servis yaparken bir yandan canli sarki soyluyorlar.. genelde klasik sarkilari tercih ediliyor.. musteriler istek de yapabiliyor.. tesadufen gittim ama cok eglendim.. kesinlikle tavsiye ederim..

    sloganlari da cok sempatik.. gelecegin yildizlari bu gece burada sahne aliyor..
  • kapısında uzunca ve yavaş ilerleyen bir kuyruk olur. yavaş ilerlemesinin sebebi insanların yemekten çok şovları izelemeye gelmeleridir. bir dakika önce masaya servis yapan garsonu sahnede görmek tuhaf ve eğlenceli bir durum. herkes çok neşeli. sanıyorum oranın sahibi olan biri ortalama saat başı elinde kovayla gezmeye başlıyor. geçen sene 20 kadar garsonu broadway'e kaptırdık, tip vermezseniz yakında hiç kalmayacak diyerek masa masa tip toplar. adet 20 dolar verilmesidir. bu verdiğiniz tipler hesaptaki tipi etkilemez.

    ben yemeklerini beğendim, kobe beef burger(normal dana eti ile karıştırılmış) yemiştim ve fiyatı gayet uygundu. time square'de tükenmiş biletlerden birini ararken bulduğumuz eleman bizi acentasına biletleri almaya götürürken şans eseri görmüştük ve o açıklamıştı böyle bir yer diye. herkesin beklentisi farklıdır ama bence manahattan'da gidilmesi gereken restaurantlardan biri. konsepti farklı ve güzel bir gece geçireceğinize eminim.