şükela:  tümü | bugün
  • the office kadrosuna 6.sezon katılmış, erin hannon karakterini canlandıran, çoğu erkeğin beğenmeyebileceği bana göre çok farklı bir güzelliği olan aktris.. yolu açık olsun arkasındayım.
  • the office 7. sezon 8. bölümde diziye katıldığından beri en önemli solo performansından alnının akıyla çıkmış yavrum benim.
    bölümde michael scott ile olan küçük diyaloğunda sergilediği mimikler, vücut dili falan şaahaneydi. takipçisiyiz.. yerim.
  • arkadas olunmak istenen ünlüler listesinin basinda gelir. ne tatli insan yahu. the office sevip kendisini sevmemek imkansiz.
  • rüyamda gördüğüm, hatta hayatını kurtardığım güzellik.

olay şöyle oluyordu, topluca bir tatile gidiyorduk, etrafta buzullar, karlarla kaplı bir yer. ama gruptan hatırladığım tek kişi ellie hanım ve ben, gerisi kimdi hafızamda yok. ellie hanım'ın davranışları erin gibiydi, dizideki karakteri yani. sonra bu güzeller güzeli hanım kızımız bu buzul parçalarından birinin üzerine düştü, ve bu buzul parçası da hızla bir şelaleye doğru yol almaya başladı. ben sırtımdaki ağır sırt çantasıyla atladım karlara, başladım karlarda yüzmeye (evet karlarda yüzüyordum). vardım bu kızıl afetin yanına, tutunduğu buzulu geri çekerek kendisinin de bu kuvvetle şelaleden kurtulmasını sağladım. sonra attı kolunu bana, çıktık kıyıya, yattık şöyle bi yan yana dinlenmek amacıyla. tam bana ödülümü vermeye başlamıştı kiiii...

o alarmı o saate kuran beynimi sikeyim beni kazığa oturtsalar yeridir.
  • gelecek sezondan itibaren (bkz: tooken)'da başrol oynayacağı açıklanan bayan.
    edit: serinin adı (bkz: unbreakable kimmy schmidt) olarak değiştirilmişti geçen sene.
  • yaşına göre fazla kırışmış oyuncu.
  • unbreakable kimmy schmidt'de yaşına ve kırışığına göre fazla çocuk oynamış oyuncu. öte yandan bu durum dizi konjonktürü içinde kaynıyor gidiyor, iyi oynamış diyebiliriz.
  • the office dizisinin gizli forvetlerinden biridir.
  • kendisinin türkiye kasasıyla üniversite 2'de çıkmıştım.
    tanım: michael koman ile evli olan kişi.