• pek de öyle içi dolu turşucuk olmayan, içi konsantre saf kötülük dolu pembe saçlı ufak şeytan
  • dünya küçüktür lafının delilidir.

geçen sene eski eşimle kiev'de gündüz bir rock bar'da sadece biz otururken, bara hesabı öderken bir türk kız gelmişti. orada ayaküstü konuşmuştuk. barda 3 kişi var ve 3ü de türk diyip gülüp geçmiştik. bugün kendisiyle mesajlaşmamızda anladım ki o kız oymuş :)

ne diyordum evet dünya küçük :)
  • çok tatlı göğüsleri olmayan yazar, ben bilirim ben. ayrıca izmirli de değildir.
  • tesadüfen denk gelip müziklerinin mutlu bir dinleyicisi olduğum insan. sesi bana iyi geliyor resmen, sevdiklerime de sırayla dinletiyorum. istisnasız hepsinin hoşuna gidiyor. ne güzel bir insanın sadece şarkı söyleyerek bile bir takım minik dünyaları renklendirebilmesi.
  • (bkz: #109790844) hakkımda yazdıklarını 2 ay sonra görünce geçmişe ışınlanmamı sağlayan sesi de kalbi de pek bi güzel insan. ukulelesiyle harika işler çıkartıyor son zamanlarda.

acı (kol morartmalı), tatlı (opeth konseri) bol dertleşmeli hala hatırda kalınan güzel günler yaşadığımız, daha da güzel günler yaşamasını temenni ettiğim yazar.
  • mutluluk arayışlarını kafasına fazla takıp yine de küçük şeylerden mutlu olmayı bilen ufacık tefecik içi dolu tuborg goldcuk şahane bir öğretmendir kendileri. melankolilerinin dozunu hayatının bir parçası olmayacak şekilde yaşamasını dilediğim, istediği mutlu ve huzurlu hayatı herhangi birinde değil, kendinde bulmasını istediğim dostum.
  • bugünü yaşayan, basit bir sırrı olan, kazandığı veya kaybettiği bir şey olmayan, dünü unutmaya hevesli; sürgün mü bilmem ama arsız olmayan; kot ceketle mal mal dolaşırken bana rastladığında hayatımın en kısa özetlerinden birine bizzat şahit olan güzel insan.
  • cicili bicili bi yazar.
  • şu zamanlarda yalnızlık çektiğini hissettiğim,
    muhtemelen yaşı genç ,
    kötü olmayı arzulayan ama aslında iyi olduğuna kendisine kötülük yapanlar sayesinde kızan genç yazar.
    selam olsun.
  • 2 sene yazar olmayı beklemiş, sabırlı, sabırtaşı yazar.
hesabın var mı? giriş yap