şükela:  tümü | bugün soru sor
 • sahipleri arasında hakan akın da var diye biliyorum.
 • bu aralar kendilerine ingilizce bilen gönüllü yayın danışmanı arayan yayınevi.

  sevgili elma dostları,

  incelediğimiz ingilizce aday çalışmalar için gönüllü yayın danışmanlığı yapmak ister misiniz?

  yayın danışmanlarımızdan, vakitleri uygun oldukça aday eserlerimizi inceleme kriterlerimizi baz alarak değerlendirmelerini istiyoruz. aday çalışmayı hep birlikte değerlendirerek yayımlayıp yayımlanmayacağına karar veriyoruz. yayın danışmanlığı gönüllü bir çalışmadır. danışmanlarımıza emeklerinin karşılığı olarak kitaplarımızdan dilediklerini hediye ediyoruz ve inceledikleri kitabın basılması durumunda kitabımızda emeklerinin geçtiğini belirtiyoruz.

  cevabınız "evet" ise demet@elmayayinevi.com adresine "yayın danışmanlığı" başlığıyla kısa özgeçmişinizi göndererek bizimle iletişim kurabilirsiniz.

  buluşmak dileğiyle.

  http://www.elmayayinevi.com/duyurular.aspx
 • güzel ve sade tasarlanmış web sitesinin duyurular kısmına girince browser barında "untitled page" yazan yayınevidir.

  edit:midnight exe uyardı, düzelmiş site.
 • iş, yönetim, ekonomi gibi branşlarda gitgide daha başarılı yayınlara imza atan, yenilikçi ve çağa ayak uyduran bir yapıya sahip yayın evi. son dönemde söz konusu alanlarda kütüphaneme yeni eklenen kitapların büyük bölümünde isimleri görmem beni sevindiriyor.

  ayrıca yayın danışmanları, kitap evi avcıları gibi oluşumlarla takip eden gönüllüleri ile de interaktif bir yapı kuruyorlar. umarım hep böyle devam ederler.
 • ara sıra hata verebilen bir internet siteleri olsa da, sipariş ettiğiniz kitapları büyük bir özen ve hız ile size gönderiyorlar. kitaplarını da yazarlarını da seviyorum genel olarak.
  özellikle çocuk yayınları hem eğlendirici; hem de çocukların kişisel gelişimi, kendini, doğayı tanıması ve hayal dünyasının zenginliği konusunda oldukça faydalı.
 • kitaplarda hata bulanlara izgören yayınları’ndan kitap hediye eden yayınevi.
 • bir yayınevi olmaktan öte diyebilirim.

  çocuklarla olan projeleri ve okumayı küçük yaşlarda, çocuklara aşılamaları çok başarılı. yayınevinde bulunan müzecik adlı mekanda ise son 100 yılın çocuk hikayelerine oldukça yer veriliyor. aniden gidip ziyaret edebileceğiniz bir yayınevi diyebilirim.

  birçok yayınevinin soğuk duruşu ve ticari kaygısından öte çok samimi yönleri var. iki günümü burada geçirdim oldukça samimi çalışanlara ve ortama sahip.cuma günü giderseniz börek günleri var :)

  elma çocuk çok başarılı.çok kaliteli kitaplar ve yazarları var. iş yönetimi ve kişisel gelişimle ilgili olarak ahmet şerif izgören başta olmak üzere bir çok değerli yazar ve kitaba sahipler.

  hayaller serisi kitaplarıyla özellikle organik tarım gibi konulara değinmişler, yeni iş kurmak isteyenler için birçok konuda bilgilendirici hatta sizi pozitif yönlendirici kitapları var.

  internet siteleri biraz sıkıntılı ama talebe cevap verebiliyor. kitaplarına ayrıca idefix, d&r gibi sitelerde uygun fiyatlara rasltayabilirsiniz.

  kitaplarını beğenmediyseniz, paranızı geri de veriyorlar. yaptığı işe güvenen ve toplumsal olarak olumlu etki oluşturan bir yayınevi.

  sosyal olarak birçok proejeye imza atmışlar, aslında projeler için bile gidilebilir. yayınevi müdürü akif bey ise projeci müdür olarak biliniyor.
 • serkan inci denen adama prim verip kitabını basan şirket. ahmet şerif izgörenciğim hiç bakmadınız mı bu adam nedir ne ayaktır diye?