şükela:  tümü | bugün soru sor
 • antep'te baharat, kuruyemiş, biber, salça, dolmalık patlıcan, biber, cevizli sucuk, muska, acı-tatlı akla ne geliyorsa onun her çeşidinin satıldığı girdikten sonra bir şeyler almadan çıkmanın mümkün olmadığı ufak pazar.
 • gaziantep de sankopark da yer alan, apple ürünleri satan mini dükkan. antep de apple ürünlerini satacaksanız sanırım kullanılabileceğiniz en güzel dükkan ismi olsa gerek.
 • http://www.elmacipazari.com.tr/

  acilisini ali koç'la beraber yapmışlar bu arada.
 • çok eski bir tarihi geçmişe sahip gaziantep’te o dönemlerde çok az bulunduğu için camekan içerisinde satılan ve o bölgedeki pazara da adını veren obje “elma”dır. hoş bir tesadüfle isminde elma kelimesi bulunan, amerikan menşeili apple macintosh firması’nın yolu bilişim sektörü’nde yeni çığırlar açacak olan elmaci pazari’yla kesişmiştir. gaziantep'in yanısıra mersin, adana, kahramanmaraş, adıyaman, diyarbakır, şanlıurfa, hatay bölge bayii de elmacı pazarıdır.

  bu sabah ekşi sözlükteki reklamını gördüm,touch'lanmak için bu pazara uğradım, beni hem macintoshlandırdılar hem touchlandırdılar, hem de taçlandırdılar. sağolsunlar varolsunlar...
 • gaziantep'te, hepi topu daracık bir sokakta sıralanmış 10-12 dükkandan oluşan yerdir. bandırmalar, bastıklar, kuru dolma malzemesi, baharat ve bakliyat, salça vb. satılır. bizim cevizli sucuk dediğimiz bandırmaların en kalın, en saydam olanları önlere konur ve bilmeyenler gider bunları alır kilo kilo. işi bilenlerse, arkalarda duran, hatta esnaf tarafından daha kuytularda saklanan hafif tozlu görünümlü, bulanık renkli bandırmaları arar, bulur. diğerinin saydam olması glikoz katkısındandır. asıl bandırma, has şıra ve pekmeze defalarca batırıp çıkarmayla yapılır ve glikoza filan tamah edilmez.

  başından sonuna 30-40 metre olan bu pazarda 3 saat harcanabilir, bilen bilir. reklama girmese, gönül rahatlığıyla alış veriş yapabileceğiniz yer ismi de verirdim ama zaten antep esnafı öyle kazıkçı, tilkivari adamlardan oluşmaz. siz yine de gönül rahatlığıyla girin bir yere, yapın alışverişinizi.
 • hedef iphone 3gs'yi mutlu sona ulaştıran apple premium reseller'ıdır.
 • gercekten kutluyorum kendilerini. hedef iphone 3gs gibi bir kampanyanin ise yarayabilecegini bizlere gosterdiler.
 • bırakın iphone 4'ü 3gs bile satmıyorlar. apple'ın türkiye'de en çok satan ürünü olan iphone satmayacaksan neden açarsın böyle bir yeri? ama dolaylı olarak ilişkili olduğu vakıp üniversitesine yüzlerce macbook satmıştır.
 • antep'te olduklari icin sadece antep yoresine yonelik satis yapiyorlar sanarsaniz yanilirsiniz. imac 27" almaya kalktiginizda onu dahi ertesi gun oglene ulastirirlar istanbul'a, genel olarak en iyi fiyat veren istanbul apr'indan daha iyi fiyat verirler.

  sahibi de ayri bir guzel insandir. mac sevgisi ile ulke sevgisini bagdastirip guzel calismalar yapar, uluslararasi arenada turkiye'nin adinin duyulmasi icin calisir, cabalar.

  pek severim.
 • 26 mart 2011 tarihinde hizmet vermeye başlayacak adana mağazası için açılışa özel kampanya hazırlayan apple premium reseller.
  http://bit.ly/ieetos