şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: kezban)
  • tanım: bana verdiği abaza rütbesiyle kezban savunma kuvvetlerini gururlandıran bayan troll

edit: cümle düzeltildi.
  • ilginç bir ''abla''

sürekli olarak kadın olduğunu belli eden entrylerini görüyorum. bir süre sonra da entrylerini editleyip hep aynı şeyi yazıyor ''mesaj atanları engelliyorum''.

bu üzgünüm ama kezban psikolojisidir. aslında deli gibi ilgi istiyor ama doymuyor,öyle aç kalmış ki. bunu yazdım diye bana da abazan demiş :d

1- ya bir erkek v
    2- aşırı derece de ilgisiz kalmış bir kadın.

girdiğim ilk nickaltı bu. çünkü birkaç gün sonra burada 3-4 sayfa eleştiri yazılmış olacak,ooo ilgi açlığına su gibi gelecek bu elmacı sinem teyzecim
  • özel mesajla yürüyeni engelliyormuş.
  • allah şifa versin, çok çile çektiği belli bir hanım kızımız.
  • kadın yazar olduğunu her entryde belli eden ilgi manyağı yazarımsı.
  • ben kadınım çok güzelim diye (<>) yırtılırcasına bağırmak suretiyle bir kaç abazayı ağına düşürüp ifşalamaktan aldığı hazdan başka sözlüğe katkısı olmayacak gibi duran bayan hatun yazar.
  • seni kezban ilan ediyorum.

sana yuruyenin aklını sikiyim.

not. yurumedim lan. buna yuruyenin aklını sikiyim dedim. harbi lan malsınız amk.
  • ne mesaj yazmışlığım var nede yazma niyetim. sadece her durumda kadın olduğunu söyleyen, ayrıca nick seçimindede kadın olduğunu vurgulayan ilgi manyağı bir yazar olduğunu ve kezban kategorisinin en iyi örneği olduğunu kendisine iletmek istedim.
  • erkek olduğunu düşündüğüm arkadaş. çünkü bir kadın ilgi istese zaten instagrama falan foto koyar. mesaj konusunda sınırlama getirmez keyfine bakar.

ha kadınsa diyecek bir şey yok bu da bir ihtimal.

muhtemelen beni de engeller şimdi ama çok şükür ekşiden birine yürüyecek kadar düşmedik. *

edit: bunu yazdıktan hemen sonra nick altıma şunu girmiş. kendisine en ufak bir mesajım bile olmamıştır. varsa paylaşsın. neyse, yazık. :)) (bkz: kezban)
    https://hizliresim.com/bodpm9