şükela:  tümü | bugün
  • polsanın ürettiği* su markası. aoç güvencesiyle şişeleniyormuş. kaynağı sakarya'nın hendek ilçesi, elmacık sıradağları’nın gölyayla mevkiinde bulunmaktaymış. tesisleri de çamlıca beldesindeymiş.

sularını ozonlamadan şişeliyorlarmış ve damacalarında bpa yokmuş. bunlara güvenerek piyasaya yayılmaya çalışıyor gibiler.

nerelerde haber olduğuna bakarsak * * * *, ne tarafa çektiği hakkında bilgi sahibi olabiliriz. yoksa çok mu önyargılı yaklaştım?
  • geçen hafta tv'lerde gazetelerde damacana sularda dışkı çıktığı haberleri yayınlanırken, bu haftta bir anda aoç güvencesiyle ozonsuz reklamları piyasaya çıkan su markası.

biz de içtik..
  • lezzetsiz bir su markasi. ayrica siparisiniz 3 4 defa arayip hatirlatmadiginizda gelmiyor. dun verdigim siparis hala gelmedi. simdi de ulasmaya calisiyorum acan yok.
  • yeni su markası. "40 firmadan sadece 13'ü sağlıklı su sunuyor" haberlerinin hemen ardından piyasaya yayılması gerekli olan alt bilgiyi bizlere veriyor.
  • çağrı merkezinden istenilen suyun bir günü geçmesine rağmen gelmediği, çağrı merkezinin ise artık cevap vermediği doğal mineralli su müessesesi.
  • çok pahalı. 1lt si marketlerde 1tl'ye satılıyorken yanında duran 5lt lik saka su 1.20tl. saka suyu beğenirsiniz beğenmezseniz bilmem ama elmacık'ın damacana suyu da diğer markalara oranla 4 hatta 5 lira daha fazla. en azından şimdilik, sanırım bunlar reklamların suçu.
  • son zamanlarda temizliğine güvenip içebildiğim tek su markası. ozonsuz ne hala onu çözebilmiş değilim ama..
  • ph 7.96 ve dolayısı ile tadı acı.

bunca sene bpa lı damacanalardan su içmişim. olan olmuşsa olmuştur. bu saatten sonra tadımı kaçıramam.

19 lt lik damacanayı zor bitirdim ve eski suyuma döndüm.
  • aoç'de içtiğim anda bunu bizim bakkalda istiyorum dediğim su markası. şimdi sanırım tüm memlekete ulaşmış ama henüz burada içmek nasip olmadı.