şükela:  tümü | bugün soru sor
  • darısı incirli biskrem'in başına dedirten...
  • tadı 10 yıl sonra hala damağımda olan muhteşem lezzet. ülker'e kendisini yeniden üretmeleri için bir rica mesajı attım ve sağolsunlar hemen dönüş yaptılar ama bu yetmez bizim için! bütün sevenlerine tavsiye ederim. yüklenin arkadaşlar spam yapıyoruz!
  • damak tadina cok guvenilen mengenden dereceyle mezun kisiler sevmeyebilir. bu durum sevenlerin cokta skinde degil afedersiniz. bide kufur edicekmis kodumun hazimsizi. sana ne lan sanane ! belki bana gore cok guzel amk?

tanim: baskasinin goruslerine ne kadar saygisiz oldugumuzu gosteren piskevi.
  • üstünde sınırlı sayıda yazıyor. ne demek sınırlı sayıda lan ne demek sınırlı sayıda! yap aq, malzemen mi yok beni delirtmeyin
  • $ahane bi biskrem çe$idiydi bu, ağızda dağılan falan. neden üretimi durduruldu hiç anlayamamı$ımdır, özellikle $imdi deği$ik markalarda bi ton biskrem türevi bisküvi varken, ürün çe$itliliğini artırmak için kullanılabilirdi. taklit bi ürün olmadığı için kaldırdılar piyasadan herhalde, markanın imajına uymadı.
  • her orgazmik yiyecek gibi onun da üretimi durdurulmuştur.

bu dünyada lezzetli, keyif veren ne varsa zararlıdır, ne kadar tatsız tuzsuz şey varsa yararlıdır...

ne kadar beğenilen şey varsa hemen yok edilir...

ne kadar beğenilmeyen şey varsa hemen çoğaltılır, yayılır...

bu dünya yan gelip yatma yeri değil, birbirimizi boğazlama yeri değil de nedir o halde?

şimdi bu bisküviyi eşsiz yapan şeyi açıklıyorum:

...!!!!!! geliyor...

(bkz: bayat bisküvi)

bu bisküvi bayat bisküvinin verdiği lezzeti taze haliyle veren tek bisküvidir.
  • genelleme yapmak gibi olmasın ama bu büsküviyi beğenenlerin hepsi çok saygılı, seviyeli, duygusal ve ne yaptıklarını bilen insanlarken; sevmeyenlerinin son derece kaba, kendini beğenmiş olmalarının yanısıra hepsinin de 'yanlışlıkla' bu büsküviyi satın almaları dolayısıyla zeka seviyelerinin ne durumda olduğu gözle önüne serilmiştir.

not: etliekmek ne alaka yahu. gidin bi yüzünüze su çarpın.
  • elimde 2003 modelinden bir adet bulunan bisküvi. temiz, hiç kullanılmamış, paket tam. hafif bi ezilme var raftan düştüğünde olmuştu. 80 tl düşünüyorum, pazarlık payı vardır. yalnız üzerinde "son kullanma tarihi 09.10.2004" gibi bir ibare var, bu kafanızı karıştırmasın, her pakette yazan formalite bir tarih.
  • üretimden kaldırıldığına üzüldüğüm tek bisküvi. hani bazı reklamlarda vardır ya memleketimin yoğurdu, annemin çorbası işte gerçekten öyle bir havada severdim elmalı biskremi hani saçma bir reklamı var ya bi biskrem versem işte o reklamı gerçek yaparcasına severdim. diğer biskremler bir yana elmalı bir yana zaten diğerlerinin hiç bir numarası yok.
  • çikolatalı olan kardeşleri gibi sert değil yumuşaktır ve ağızda kolayca dağılır.