• kutlanması gereken olay. "efsane geri döndü" diye çığlıklar atarak eve koştum akabinde açmayıp ekşi sözlük süt ve kurabiye zirvesi ne saklamaya karar verdim.

siz nasıl isterseniz, keyfiniz bilir. sadece çıkmış, kral geri dönmüş. şimdi o hanımeller tutkular siktirip gidebilirler efendim. haber vereyim dedim.

(bkz: elmalı biskrem)
  • bugün aldığım en güzel haberdir. yarın markete hücum etmem farz oldu.
  • de vallah !!!! ya ben bisküvi muhabbetlerinde hep bundan bahsediyorum etrafımdakiler mal mal, yok ya bilmiyorum çekiyorlar. hatta incirlisini bilen var, elmalıyı hatırlayan yok. bu haber bir harika dostumm.

elmalı biskrem: en lezzetli bisküvinin, en aroması şahane hali
  • günüme geceme neşe katan haberdir.

kimsenin bilmemesine de bi yandan üzülüp bi yandan da seviniyodum ama yarın sabah kahvaltım hazır an itibariyle. sağolassıız.
  • incirli biskremin tekrar satışa çıkmasını bekleyen şahsım için adeta bir umut ışığı olmuştur.
    hadi be yapın bi güzellik, koliyle alıcam diyorum.
  • bir ara kaybolmuştu, bugün tekrar sınırlı sayıda yazılı büyük paketlerden migros'ta görünce dayanamayıp aldım. incirli'yi de bekliyoruz.
  • incirlisinin de tekrar çıkmasına vesile olabilecek gelişme.
  • bi aralar incirli'nin tek hastası bendim sanıp inanılmaz üzülüyodum. üstteki iki entry umut ışığım oldu vallahi billahi.
  • gün içinde tebessüm etmemi sağlayan tek bilgi bu sanırım..incirlisinide bekleriz
hesabın var mı? giriş yap