şükela:  tümü | bugün
  • kardeş okulumuz kütüphanesi için kitap topluyor, buradan da seslerini duyurmamı istediler. kütüphane için toplanabilen yardımlarla kitaplık alındı ancak o dolapların içerisine kitap almak için okullarının bütçeleri ve bizim bütçelerimiz yeterli değil, ellerinizde bu çocuklar için gönderebileceğiniz kitaplar varsa yardımınızı bekliyorlar.

    bu çocuklara dünyanın sadece van'dan ibaret olmadığını sadece kitaplar gösterebilir. siz de bu çocukların hayallerine bir katkı sağlamak isterseniz, kitaplarınızın içine isimlerinizi de yazarak gönderebilirsiniz. ilerde bu çocuklardan kendi adınıza yazılmış mektuplar dahi alabilirsiniz. inanın bu mutluluk paha biçilemez.
    iletişim: rıdvan şahin( elmalık ortaokulu türkçe öğretmeni) facebooktan ulaşabilirsiniz kendisine. telefon numarası isterseniz mesaj kutumu yeşillendirebilirsiniz.
  • van'ın turistik merkez ilçesi edremit'in en yeşil mevkisinde bereketli elma ağaçlarıyla çevrili, göl kenarında, tarımla uğraşan veya şehir merkezinde çalışan bir nüfusa sahip elmalık mahallesi değil de kuş uçmaz kervan geçmez bir ilçenin yolları 6 ay kapalı kalan bir köy okulundaki çocuklara yardım etmeyi tercih ederdim. yine de öğretmenin çabasını takdir ettiğim kampanyadır.