şükela:  tümü | bugün
  • türk düşmanı bir çomar. muhtemelen asırlar önce atalarına gireni hala çıkaramamış, büyük türk milletinin kendisine lütfettiği özgürlükleri suistimal edip türkçe konuşarak türk düşmanlığı yapıyor. madem osmanlı tarihi o kadar kof da neden senin gibi yıkık kölelere hala dert oluyor lan.
  • sözlükte daha önce görmediğim türden bir mal. bildiğin facebook gibi kullanmaya çalışıyor sözlüğü entry giren yazarlara lütfen benim başlığıma yazma falan diyor. değişik bir kafa.
  • sağ olun var olun arkadaşlar bana başlık acmışsınız. halbuki şuraya gireli ne kadar oldu demek ki ağırlığımı koymuşsum dediğim gibi yeniyim acemiliğim ilaki olacak saygılar sağ olun var olun. ayırca ben eski kaliteli yazarları arıyorum. bilgi alış verişi yapabileceğim asıl burayı en son haber'e yeni şafaka ceviren sizler olmuşsunuz o yüzden konuya vakıf olmayanlar yazmazsa sevinirim dedim. yoksa tabiki ekşi sözlük benide sizinde babanızın tapullu mülkü değil
  • çok türk düşmanı, cahil gördüm ama bu bambaşka çıktı rıza baba
  • dahi anlamındaki de'yi ayırmayı bilmeyen bir mal, benim için çok da mühim değil bu gibi şeyler ama hem kaliteli yazar arıyor olacaksın hem kaliteden bihaber olacaksın, olmaz işte öyle.
  • torbacısı işini sağlam yapıyor orası muhakkak. başlıklarına gelince, entry girmeyeceğim kadar kalitesiz. imladan bir haber ekşi yazarı.