şükela:  tümü | bugün
 • silikon vadisi'nde sandalyelerin havada uçuştuğu, döner bıçaklarının çekildiği, tarafların birbirine "seni evinden aldırırım oğlum" diye tehdit ettiği kavga
  zuckerberg blasts musk warnings against artificial intelligence as 'pretty irresponsible'

  en son elon musk twitter'da "zuckerberg adındaki ahlaksız götveren" diye sövdü
  https://twitter.com/…musk/status/889743782387761152
 • elon döver diyorum ben
 • geleceğin rockafelları, rothshild'i olacak olan elon musk'ün fatality yapacağı karşılaşma. mark zuckerberg'in bir kere lider karizması yok.
 • ben tarafımı elon reyisten yana seçtim. bu mark ibnesi sorumsuz paragöz kontrol manyağı bir insan. elon abi her zaman insanlığın kurtuluşu ve geleceği için çabalayan vizyon sahibi bir adam olmuştur. dediklerinde haklıdır. toz zucker denen herifler gibiler dünyayı ipe götürür.
 • elon musk, facebook'un headquarters binasının yanına tesla bayisi açmış. mark zuckerberg de iki bina arasına 6 metre yüksekliğinde çit çektirmiş. musk bunun üzerine san francisco belediye fen işleri'ne başvurarak çiti yıktırmış. zuckerberg, musk'ı arayıp "niye yıktırdın" demiş. iş karşılıklı küfürleşmeye varınca zuckerberg en yakınındaki birkaç kişiyi alıp musk'ın ofisine baskına gitmiş. musk ve elemanları da garajlardaki tesla'ların bagajlarındaki bijon anahtarlarını alıp zuckerberg ve tayfasını dövmüşler. zuckerberg'in burnunun kırıldığı söyleniyor.

  zuckerberg'in birkaç gün içinde "ı accepted his indecent proposal" diye açıklama yapması bekleniyormuş.

  (bkz: edepsiz teklife icabet ettim)
 • elon mask bilişim dünyasının sedat peker'idir. bulaşmayın bu adama.
 • sadece amber heard tercihinden dolayı elon musk favorim. ağzının tadını biliyor ve ben ağzının tadını bilen insanı severim.
 • dünyaya facebook gibi bir hastalığı bulaştıran geri zekalı, dünyaya tesla ve space x gibi şeyleri bahşetmiş birisine "sorumusuz" demiş.

  "and ı think people who are naysayers and try to drum up these doomsday scenarios — ı just, ı don't understand it. "

  evet, anlamıyorsun kardeş. sen sus, kendi kendine ilerleyen algoritmanın tam bir yapay zeka olmadığını savun ve dünyanın a.ına koymadığını iddia et.

  zeynep tüfekçi de sana ana avrat sövsün sonra.
 • (bkz: zuckerberg'in yapay zeka korkusuna karşı olması)

  olayın özeti; mark facebook canlı yayınında sanırım reddit kullanıcısı tarafından musk'ın yapay zeka için söylediği kıyamet senaryoları soruluyor. mark bunların gereksizliğinden ve (ai) yapay zekanın gelecek için yarayışlı olacağını belirtmesi üzerine çıkan tantana.

  zuckerberg'in yapay zeka korkusuna karşı olması açıklaması gayet makulken, musk'ın mark bu konuda sınırlı bilgi sahibi gibi açıklama yapması biraz kendisi hakkında söylenenleri doğru çıkartıyor.
  ve olabilirler üzerine konuşmakta pek bilgili yapıyor.

  musk ve hawking gibi felaket senaryolarından bahsederken içini doldurmak gerek, hem şu olabilir bu olabilir demek 90'lı yıllarda çekilen uzaylı istilası, robotların düyayı ele geçirmesi filmlerindeki mantıkla aynı.
  o zaman her uzay filmi, robot filmi senaryosunu yazan kişi bir bilim insanı oluyor. adamlar filmlerdeki sahneleri yazarak bunlar olabilir diyor. fred wilcox , stephen norrington bunlar hep bilim insanı hatta sevimli robot chappie
  aramıza dönebilir.

  evet, haklısınız olabilir ama fikir belirtene "sen dur orada" demekte verdiğin bu bilgiler ışığında vıdı vıdı

  edi.
 • elon musk şu mark zuckerberg'i seneye "seni mars'a göndereceğim" deyip çaktırmadan plüton'a göndersin de, kurtulalım zuckerberg'den. anasını satayım herif snapchat'i alamadı diye bütün uygulamaları snapchat'e dönüştürdü, her bir uygulama ayda en az 1 kez çöküyor.

  mark'ın götü bok yesin, elon'ın yanındayım. vur de vuralım öl de ölelim reyiz!

  ek: ulan bir de, "olay neymiş?" diye gelmişler. aç google'dan elon musk veya mark zuckerberg diye arat haberi oku işte. mark "robotlar cicidir", elon "robotlar boktur mark ne dediğini bilmiyor" demiş.