şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başlığı şimdiden açayımda ilerde değerlenir buralar. çiftlik bank'ta olduğu gibi ben demiştim demek çok keyifli oluyormuş.

    edit-1: ilk editimi şimdi yapmış olayım, 2019 gibi tekrar editlerim burayı. elon musk zip2'den gelen elindeki 12 milyon doları x.com'un kurucularına yatırmış x.com'da confinity ile birleşip paypal olduktan sonra satışından eline geçen para 180 milyon dolardır. kaliforniyada bunun standartlarında yaşayan birisi için 180 milyon dolar iki sene yetmez söyleyeyim. ben bile dünyanın parasını harcamıştım. adam lüksü ve gösterişi seviyor, takıldığı kızlar genelde manken vs. emin ol üç beş milyar dolar gelir elde etmiş olsaydı götü devirir yatardı.

    kıssadan hisse ne paypal'ın fikir sahibidir ne de kurucusudur, ne de teslanın kurucusudur. her yazılana çizilene inandığınız için bu adamın fanboyu olmanız gayet normal.
  • elon musk yalan soylese soylese marsa degil de saturne gittigini soylemediginden olur.
  • ulan adam deli gibi para kazanmış yıllar önce paypal zamanı, kazandığı parayı gitmiş 3 tane farklı sektöre yatırmış büyük risk almış, yani bu para bana yeter götümü büyütüp her gün ayrı kızla takılayım dememiş. böyle çalışkan, tek derdi para olmayıp dünyaya ciddi hizmet gayesinde olan adamı buldun yalanını yakalamaya mı geldi sıra?

    hadi yalanını geç, bu adamla çiftlik bankın adını aynı cümlede kullanmak nasıl bir zihnin ürünüdür?