şükela:  tümü | bugün
 • birçok insan tarafından dillendirilen iddia. elon musk katıldığı bir tv programında şu an yaşadığımız dünyanın bir bilgisayar oyunu simülasyonu olduğunu söyledi. bunu nereden biliyordu? tabi ki kendisi o oyunun oyuncularından birisi olduğu için.
  spacex yatırımları, o kadar bilgi nereden geliyor? adam 10 yıllık şirketle nasa'yla yarışır konuma geldi. nasıl oluyor bu? kimsenin yüzüne bakmadığı elektrikli araba piyasasına devasa yatırımları neden yapıyor? marsa gitme tutkusu neden bu kadar yüksek? adamın tipine baksanız zaten bu dünyadan olmadığını anlarsınız. tipik cyborg.
 • zaten bilinen bir gerçeğin ekşide kendine yer edindiği başlık.

  dünya dediğimiz simülasyonun yaratıcıları halimize acıyıp, "bunların bi bok keşfedeceği yok daha kaldırdıklarını indiremiyorlar (roketlerden bahsediyor burda), biraz ufuklarını açalım, gerçi öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler başlığını da denedik ama okumuyor abi earthlingler" deyip gönderdiler adamı.

  ama tabi böyle gitmeyecek, şüpheler artacak artacak fatkil gibi binlercesi çıkacak, 10 vakte kadar elon maskesini çıkarmaya karar verecek. ancak bunu teknoloji, medya ve finans'ın önde gelenlerini davet edeceği bir toplantı ile yapacak. fakat dolar lobisi açıklanacak şeyin finans piyasasını altüst edeceğini düşünüp elon'ı oracıkta öldürecek. ispanya güvenlik güçleri akan kanın mavi olduğunu görünce, bunu gören herkesi içeri alıp konuşturmayacak, sonra onları içeri alan polisleri de alacak, sonra ispanya kralı hariç mevzudan haberi olan herkes bir bir kaybolacak ortadan(!)

  ilerleyen 10 vakte kadar ispanyada inanılmaz teknolojik ve bilimsel gelişmeler yaşanacak. en basiti beyne yerleştirilen bir çip ile öğrenmenin milisaniyelere indirilmesi olacak. silahlar, uçan "elektrikli" arabalar, robotlar, aı, zoom yapan gözler, neler neler.. fakat bunun alon'ın bedeninden kopyalananlarla elde edildiği anlaşılınca başta glutr (ilerdeki en büyük sosyal medya şeysi) ve diğer ufak sosyal medya kuruluşlarında ortalık birbirine girecek. herkes ispanyayı bencillikle suçlayacak, amerika bir adım ileri giderek ispanyayı 2.dünya birliğinden çıkarmak için oylama yapılmasını talep edecek. fakat tonla dolar basıp el altından ispanya kralı ile görüşüp şu turuncu ışık çıkaran silahlardan almak için talep götürecek.

  off hadi işim var..

  edit: imla
 • bizim için farketmeyen durumdur. adam uzaylı muzaylı reis'in huzuruna çıkarken kravat taktı mı taktı.*