• başlığı açanın gerizekalı olması.
  • elon musk uzayliysa demek ki uzaylilarda da orispu cocugu cikiyo oldugunun kanitidir

benim garibime guden ilk bu adami tanidigim zamanlar neredeyse tapiyo iken su an verseler canli canli derisini yuzecek kadar nefret ediyo olusum
  • uzaylı değil de kötü biri olduğuna inanıyorum. o kadar zengin ki, haliyle tatminsiz. karisi ile beraber kötücül bir yanları var. niyeyse bana güç manyağı gibi geliyorlar. merhamet dilensen gülerler yani. öyle bir tuhaf çift.

teknoloji çalışmalarını yapmalarını destekliyorum ama insan olarak ikisinin de normal olmadığını ve uçlarda yaşadıklarını düşünüyorum.
  • gerçekliğinden süphe duymadığım durum.

neuralink falan.. normal bi insan olma ihtimali sıfır.

geçenlerde baya yetkili biri “ uzaylılarla ilgili birtakım gelişmeler var fakat dünya bunu duymaya hazır değil” gibi bir şeyler söylemişti.

bence elon musk, bill gates, steve jobs uzaylı. steve şu an mars’ta çalışıyor.
  • evine dönmeye çalışıyor piç. ben de anlamıştım uzaylı olduğunu
  • elon musk bir uzaylıdır. x gezegeninde bir krala darbe yapmaya çalıştığı için dünyamıza sürgüne gönderilmiş bir askerdir. tek bir amacı vardır; uzay taşımacılığında gerekli olan teknolojiyi geliştirip, dünyalılardan oluşan bir uzay orduları filosuyla gezegenine geri dönüp, yarım kalan darbe girişimini tamamlamak, düşmanlarından intikam almak..
hesabın var mı? giriş yap