şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muhabbeti zevkli olan yayıncı. şimdilerde jtgtv'nin noobstar yarışmasına katılmış. dün gece 2k izlenmesi vardı. kısa süre sonra izlenmeleri 1.5-2k ya sabitleneceğini düşünüyorum.
  youtube kanalındaki egzotik hayvan videolarını da seviyorum. ama o böcekleri nasıl iğrenmeden tek tek yakalayıp tarantulalarına atıyorsun şaşırıyorum.

  twitch
  youtube
 • ders alınacak kişiliğe sahiptir.
 • ders alınacak kişiliğe falan sahip değildir.

  twitch'le yatıp kalkan şahsım geçen sene bu zamanlarda ilk yayınlarından birine denk geldi. başlığını dün gibi hatırlıyorum "yayıncılara giydiriyoruz". açıp izlemiştim de biraz noobstar'da jüri olan ahmet ve panda'dan tut, twitch tr'de kim varsa o yayında sağlam haşlanmıştı. mizahi bir eleştiri de değildi, son derece küfürlü ve saygısızca yapılan yorumlarla doluydu. sonra tabii sevgili elraenn aynı ahmet'le aynı tuna'yla oturup sohbet edebilmiştir noobstar'da.

  keşke silmeseymiş geçmiş yayınlarını da linkini de ataymışım.

  (bkz: stop making stupid people famous)

  sonra gelen edit: kendisi tam da bu cümlede geçen stupid'tir. başka insanların kendinden aptal olduğunu düşünmek aptallığın daniskasıdır. çıksın evet ben bu insanlara ana avrat sövdüm, sonra da pişkin pişkin yüzlerine kardeşim dedim desin, en azından dürüstlük biraz korunur.

  ayrıca egzotik hayvan bilgisizliğimden de kaynaklı olabilir ama bu nasıl hayvanseverliktir? canlıları ayakkabı kutusu boyutlarında, doğal ortamlarından alakasız yerlere hapsetmekte ben bir sevgi görememekteyim. görebildiğim şey bu hayvanları kontrol altında tutarak kendini güçlü hissetmesini sağladığıdır.

  bu arada bilimsel bir açıklamayla hobi dediği şeyin psikolojik bir süreç olmadığına ikna olabilirim. evrimsel olarak evcilleşme dönemi olmayan bu hayvanların doğal ortamındansa bir kutuda nasıl fiziksel yahut psikolojik acı çekmeden yaşamlarını sürdürebildiğini öğrenmiş olurum. bir açıklaması varsa kimseye haksızlık olmasın.
 • kos forrest kos
 • karizma ve hayvanseverlik olarak diğerlerinin bayağı bir üstünde olan yayıncı.
 • keşfedeli çok olmadı kendisini bir iki ay olmuştur. gece çıyan öldürüp marifetmiş gibi anlattığım bir entry vardı sonra köpek gibi pişman olmuştum. işte o gece youtube üzerinden bu adamın çıyan videosunu izlemiştim. hayvanlara o kadar sevgiyle yaklaşıyor ki inanamazsınız. gerçekten seviyor abi, anlatırken falan sesindeki mutluluğu hissediyorsunuz. muhabbeti falan da çok güzel severek takip ediyoruz. ayrıca, kendisi sayesinde olası bir tartara istilasından kurtulmuştum. burdan teşekkürlerimi ileteyim kendisine.
 • muhabetti hoş twitch yayıncısı. ayrıca aynı okuldan mezunmuşuz, ancak yaş itibari ile denk gelememişiz.
 • karınca çiftliğim adlı kanalı bulunan şahıs. kendisini ilk kez orada gördüm, sonra da youtube'dan elraenn olarak yapmış olduğu twitch yayınlarından bölümleri izlemeye başladım. 30'lu yaşların başında, hitabeti güçlü, muhabbeti güzel, yakışıklı bir adam. bazı konulardaki görüşlerini radyo programı dinler gibi dinlemek keyifli oluyor. ders alınması gereken sözleri olduğu doğrudur ancak "stop making stupid people famous" lafındaki stupid değildir. bu kadar ağır gömmeye hiç gerek yok. bu arada yayındaki o komik bağış sesinin ne sesi olduğunu çok merak ediyorum. mevzubahis no no no sesi neyin nesi, bilen varsa yeşillendirebilir.
 • sanırım bu adama aşık oluyorum...
 • sanırım bu adama çoktan aşık oldum..
  manyak gibi stalklıyorum..