• muhabbeti zevkli olan yayıncı. şimdilerde jtgtv'nin noobstar yarışmasına katılmış. dün gece 2k izlenmesi vardı. kısa süre sonra izlenmeleri 1.5-2k ya sabitleneceğini düşünüyorum.
    youtube kanalındaki egzotik hayvan videolarını da seviyorum. ama o böcekleri nasıl iğrenmeden tek tek yakalayıp tarantulalarına atıyorsun şaşırıyorum.

twitch
    youtube

edit: abi bak hiç unutmuyorum...
  • tuğkan gönültaş gerçek ismidir ve twitch'de yayınlanan jtg tv'nin noob - star yarışmasının 1.sezon kazananıdır.
  • karizma ve hayvanseverlik olarak diğerlerinin bayağı bir üstünde olan yayıncı.
  • adam adam.
  • keşfedeli çok olmadı kendisini bir iki ay olmuştur. gece çıyan öldürüp marifetmiş gibi anlattığım bir entry vardı sonra köpek gibi pişman olmuştum. işte o gece youtube üzerinden bu adamın çıyan videosunu izlemiştim. hayvanlara o kadar sevgiyle yaklaşıyor ki inanamazsınız. gerçekten seviyor abi, anlatırken falan sesindeki mutluluğu hissediyorsunuz. muhabbeti falan da çok güzel severek takip ediyoruz. ayrıca, kendisi sayesinde olası bir tartara istilasından kurtulmuştum. burdan teşekkürlerimi ileteyim kendisine.
  • muhabetti hoş twitch yayıncısı. ayrıca aynı okuldan mezunmuşuz, ancak yaş itibari ile denk gelememişiz.
  • şu sıralar izlemekten en keyif aldığım adam sanırım. sohbeti o kadar güzel ki terapi niyetine açıp izliyorum.
  • sanırım bu adama çoktan aşık oldum..
    manyak gibi stalklıyorum..
  • evinde çeşit çeşit sürüngen hayvan bakan twitch yayıncısı. hayvanseverlik özelliği başka bir noktadadır, takdir edilesidir.
  • askerlik anılarında anlattıkları gerçek ise bedelli yapanlara hak veriyorum.
hesabın var mı? giriş yap