şükela:  tümü | bugün
  • muhabbeti zevkli olan yayıncı. şimdilerde jtgtv'nin noobstar yarışmasına katılmış. dün gece 2k izlenmesi vardı. kısa süre sonra izlenmeleri 1.5-2k ya sabitleneceğini düşünüyorum.
    youtube kanalındaki egzotik hayvan videolarını da seviyorum. ama o böcekleri nasıl iğrenmeden tek tek yakalayıp tarantulalarına atıyorsun şaşırıyorum.

twitch
    youtube
  • ders alınacak kişiliğe sahiptir.
  • ders alınacak kişiliğe falan sahip değildir.

twitch'le yatıp kalkan şahsım geçen sene bu zamanlarda ilk yayınlarından birine denk geldi. başlığını dün gibi hatırlıyorum "yayıncılara giydiriyoruz". açıp izlemiştim de biraz noobstar'da jüri olan ahmet ve panda'dan tut, twitch tr'de kim varsa o yayında sağlam haşlanmıştı. mizahi bir eleştiri de değildi, son derece küfürlü ve saygısızca yapılan yorumlarla doluydu. sonra tabii sevgili elraenn aynı ahmet'le aynı tuna'yla oturup sohbet edebilmiştir noobstar'da.

keşke silmeseymiş geçmiş yayınlarını da linkini de ataymışım.

(bkz: stop making stupid people famous)
  • kos forrest kos
  • karizma ve hayvanseverlik olarak diğerlerinin bayağı bir üstünde olan yayıncı.
  • şu sıralar en sevdiğim yayıncıdır kendisi. düzgün bir insana benziyor, muhabbeti de gayet keyifli. ayrıca en sevdiğim özelliği hayvanseverliğin ne olduğunu kediler için ölüp ufacık böceği görür görmez çığlık atan, ezip geçen "kedisever"lere göstermesidir. dolayısıyla karınca çiftliğim kanalını da severek takip ediyorum.

her şeyi geçtim bu kadar yakışıklı ve ismi tuğkan olan birinin böylesine efendi biri olması bile ne kadar nevi şahsına münhasır biri olduğunu görmek için yeterlidir.
  • keşfedeli çok olmadı kendisini bir iki ay olmuştur. gece çıyan öldürüp marifetmiş gibi anlattığım bir entry vardı sonra köpek gibi pişman olmuştum. işte o gece youtube üzerinden bu adamın çıyan videosunu izlemiştim. hayvanlara o kadar sevgiyle yaklaşıyor ki inanamazsınız. gerçekten seviyor abi, anlatırken falan sesindeki mutluluğu hissediyorsunuz. muhabbeti falan da çok güzel severek takip ediyoruz. ayrıca, kendisi sayesinde olası bir tartara istilasından kurtulmuştum. burdan teşekkürlerimi ileteyim kendisine.
  • muhabetti hoş twitch yayıncısı. ayrıca aynı okuldan mezunmuşuz, ancak yaş itibari ile denk gelememişiz.