şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir yazardan ibaret idi bu entryi ilk yazdığımda.
  lakin aradan geçen zaman kendisinin gayet muhabbetşinas ve eğlenceli bir zat-ı muhterem olduğunu bendenize göstermiştir.
  bir de zirvelerde gül cemalini görebilsek tam olacak.
  dolayısıyla şöyle bir karar aldım: kendisinin nesli bende saklı. önümüzdeki günlerde bir zirvede kendisini görüp muhabbet etme şerefine nail olamadığım takdirde buraya yazacağım. ona göre artık.
  tabii bu bir seferlik değil, daha sonrası için de geçerli.
  ben kendisinin doğru kararı vereceğine can-ı gönülden inanıyorum.
  (bkz: damokles'in kılıcı)*
 • yaşı meçhul evli gammaz.
 • yazar olur olmaz tekrar caylak olmus zavalli mecnun.

  edit: yeniden yazar olmus, bakalim ne zaman yine caylak olacak.
 • evet evet, dikkat çeken yazardır. entrylerinden anladıgım kadarıyla iyi birine benziyo sanırsam.
 • en kısa zamanda eşiyle birlikte tatile çıkmalarını beklediğim dost insandır. zira onlar tatildeyken elime bir minder alıp, evlerine gizlice girip kütüphanesinin önünde kamp kurmak istemekteyim. öyle bir adamdır ki, cebinde parası kalmaz ama elinde muhakkak güzel bir kitapla dolaşır (sanırım beni kıskandırmak için yapıyor) ayrıca maharetli bir yazardır, takip edilesidir.
 • nedense benim dostca uyarilarimi ve tavsiyelerimi yanlis anlayan guzel insan. kendisine buradan bir adet "yahu kardesim bir insan bu kadar da alingan olmaz ki" gondermek istiyorum.
 • üzerimde oluşturduğu baskı ile yapmam gereken ama hiç yapmak istemediğim şeyleri bana yaptırıp gönlümü tekrardan kazanmış kişi.
 • önce geldiği gibi gitmiş, sonra hoş gelmiş sekizinci nesil yazar, eski bölümdeşim. benim hakkımda verdiği tanımlar da eksikler bulunan pek sevgili arkadaşım.
  benim kendisi ile ilgili tanımlarım şu şekildedir:
  1) 6 film birden star wars gecesinde bir fincan koyu kahve içmeme rağmen kanepesinde horul horul uyuduğum insan.
  2) kendisi hala matematik okurken sınavlarına çalışmasını sağlamak için eve kapattığım ve bak yaz şunları çalışırken roman gibi okuma diye resmen yalvardığım ama dinletemediğim insan.
  3) tembelliği ile beni benden almış, sabah uyanma özürlüsü, ders çalışma beceriksizi, konsantrasyon kelimesini sadece meyve suları ile ilgili sanan, kendisine ders çalıştırabilecek kudretin sadece zevcesinde mevcut olduğuna inandığım insan.
  4) kendisini kış uykusu kıvamındaki uykularından uyandırabilecek kudretin kimsede olmadığına inandığım zat-ı muhterem
 • son derece kibar, iyi kalpli, iyi yazara kısaca elsanın mecnunu diyebiliriz.
 • istanbul'un bilimum semtlerindeki sokak erbabı üzerine arka arkaya yazdığı entrylerle bana boş zamanlarında istanbul'un sokaklarını içine sindirmeye çalışan, şehri sokaklarda tanımaya çalışan ve ikinci evi olarak sokakları benimsemiş izlenimi bırakan; her gün otuz civarı entry gireren hiperaktif.
  (bkz: bakirkoy otobus duraginda damla sakizi satan adam/@elsanin mecnunu)
  (bkz: taksim meydaninda tambur calan adam/@elsanin mecnunu)
  (bkz: bakirkoy de otobuslere el sallayan adam/@elsanin mecnunu)

  edit: (bkz: istiklal de resim satan esmer adam /@elsanin mecnunu) entrysiyle, hakında girdiğim bu entryi bir kere daha doğrulamış sevgili arkadaşım.
hesabın var mı? giriş yap