şükela:  tümü | bugün
  • başlığının açılmamış olmasına çok şaşırdığım meyveli şekerdir. yiyenin bir daha vazgeçemediği, kiloluk paketini alınca mutluluk katsayınızın tavan yaptığı, stres önleyici mükemmel aromalı bir yapısı vardır.

---

şu hayatta karşılaşıp da övmek/ kullanımını yaygınlaştırmak için bedava misyonerlik faaliyeti yürüttüğüm sayılı ürünlerden biridir bu şeker. bir diğeri de vicks vaporub mentollü buharlaştırıcı krem. dünya bu iki ürünün hatrına dönüyor desek abartılı olur belki ama yine de bir tesla, bir apple, bir microsoft gibi değer görmemiş olmaları da çok üzücü.

bakın arkadaşlar, ilgili firmanın pazarlama stratejistlerinin başarısızlığı/yeti eksikliği sebebi ile yıkılmamalı bu şekerin varlığı. yarın bir gün bu ürünün hak ettiği değeri görmediği için raflardan kaldırılma fikrini bile düşününce anksiyetem artıyor, aldığım nefesi kontrol edemez hale geliyorum.

gündelik hayatımda tanışık olduğum, ziyaretime gelen, iş&sosyal çevremden her insan bu şekerle aramdaki duygusal ilişkinin varlığını bilir. kırmızı çizgimdir, laf söylemeye cüret edeni ciddi anlamda üzerim!

emin olun bir kez deneseniz ve insanların denemelerine fırsat verseniz; etrafınızda birdenbire türeyecek olan şeker otlakçılarının sayısının günden güne artması karşısında siz bile şaşıracaksınız. hatta başka insanların tanımalarına vesile olduğunuz için yaşayacağınız iç huzuru ve alacağınızın hayır dualarının manevi koruyuculuğunu vs. saymıyorum bile.

o yüzden sizlere abartılı gelen bu tasvirleri, bu şekerin size duygusal anlamda sağlayacağı marjinal faydanın etkisini gördükten sonra eleştirin.

sözlükte bunca zaman yazarlık hayatım boyunca kendi işletmemin reklamını bile bir kez dahi yapmamış olmama rağmen, bu şekerin reklamını bu denli uzun uzadıya yaptıran iç dünyama da bir teşekkürü borç bilirim. *

unutmayın; bu sıradan bir şeker değil. tanrı'nın gıda aracılığı bile bizimle konuşmasının imgelenmesinin somut hali.

edit: internetten, çeşitli alışveriş sitelerinden farklı fiyatlara bulabilir, yorumları okuyabilirsiniz. öte yandan en uygun fiyatla şu an bim'de satılmakta. *
  • elvan abeylegesse'nin soyadı değişti sandım.
  • ben bimde nasıl görmedim bunu?
    karantina kalkar kalkmaz ilk deneyeceğim ürün.
  • denemeye değermi bilinmez ama bu kadar övdüğüne göre vardır bir bildiği yazarın. üstelik aynı kafadaymışız. saygı duyarak deneyeceğim dostum. *
  • ben de bu sekerin hastalarindanim.hele muz aromali olani harika.cilekli de cok guzel ama muzlu muazzam.