şükela:  tümü | bugün
  • nesli bilinemeyen bir yazar.
  • çaylak sendikası konfederasyonu'nun genel başkanı değilse eğer iyi bir duyarlı vatandaş olması muhtemeldir.
  • #67628104 nolu entry de beşiktaşlı olduğunu iddia etmiş. gel gör ki kendisi cinconlu olan berkserkang ile aynı kişi ya da berkserkang bunu koşuyor milletin nick altına galiba asdfghjklş.

değişik midir nedir anlamadım. beşiktaş yenildi diye ağlaya ağlaya gelmiş hemen nick altıma. bir de beşiktaştan korkusuna ikinci maçın bitmesini beklemiş. eğer beşiktaş lyon'u eleseydi rezil olurdun di mi koç ahahahahahah

bu da beşiktaşlı görünümündeki bir cinconludur efendim. ekran görüntüsü aldım. o entry'i yazmayacaktın anton, artık beyoğlu çocuğu olduğunu biliyorum. *

komik la bu. beşiktaşk demiş bir de. mind trick seni asdfghjk.
  • ön edit: birazdan okuyacağınız entry'de en ufak bir yazar referansı bulunmamaktadır. valandilancalimon olayından öğrendiğimiz üzere nick vermedikçe kendi kendimize istediğimiz gibi atıp tutabiliyoruz.

http://i.imgur.com/xlzr1cu.png
    http://i.imgur.com/mufveou.jpg
    http://i.imgur.com/0ajturg.jpg

bu entryler günlerce şikayet edildiği halde silinmiyor ve legal olduğu bizzat ekşi sözlük preatorları tarafından onaylanıyorsa, benim burada kendi kendime yazacağım masumane* entry'e de bir şey olmamalı. şimdi son gelişmelerle devam edelim. bir süre önce gerçekleşen kendi nick altımdaki entry'min silinme olayı ile bazı orospu çocuklarının bıkmadan sıkılmadan entry takibi yaptığını öğrenmiş olduk. ezik büzük tiplerin ayda bir buraları ziyaret edip, entry sildirmeye kasmasından daha büyük zavallılık yok. kendi kendine lades diyen malın entry sildirerek götü kurtarabileceğini düşünmesi çok komik.

sözlük bozduğundan beri yazasım zaten yok, 40 yılda bir eğlence malzemesi bulmuşken kendini çok akıllı zanneden tipin tekinin abuk subuk iddialara muhatap oldum. kendince büyük resmi görmeye çalışırken dışardan ne kadar alık bir tip olarak gözüküyorsun ah bir bilsen. tineri yüzüne gözüne sürecek kadar alıklaşmış tipin entry'lerimi araştıracak kadar kapasite sahibi olmasını tebrik ediyor fakat ben sizi siklemiyorum tribinde zırladıktan sonra incik cıncık benim entrylerimi araştırmasını ve aylar sonra nick altıma gelip entry sildirmeye çalışmasını 10 numara zavallılık olarak görüyorum. mahlasını yazmayı dahi beceremediğin adam seni çok güzel tımar etmiş, bana gerek kalmamış bile. şöyle tabirler kullanan herhangi birini ben neden adamdan sayayım ki zaten?

"cincon"
    "ağlaya ağlaya" (bu olmasa olmazdır zaten)
    "di mi koç"
    "ekran görüntüsü aldım" (başına gelse kendi silermiş yani)
    ".... la bu"

senden sokaklarda milyon tane var birader, ne yazıktır ki o milyon tanesi de kendisini senin gibi akıllı zannediyor. bir önceki entry'mi özellikle geç girmiştim, amaç benim nick altını takip listesine almış mısın diye kontrol etmekti ve sonuç pozitif. ağlaya ağlaya* entry'i sildirmiş. düzeltir geri koyarız 8-0 mağduru, malum adam entry üzerine entry girip sana ayar verirken tıssss diye kalmanı ne yapacağız peki? adama aylardır gık diyemiyorsun, iki mesaj atıp keyfimi bulayım diye düşündüğün adam sana kabus oldu, aylardır ne yapacağını bilmez haldesin ahahaha.