şükela:  tümü | bugün
  • patlama anından bu yana kendisinden haber alınamıyor.

https://www.facebook.com/elvars96
  • elvin buğra arslan, 23 kasım 1996’da ankara’da doğdu. ilk ve orta eğitimini ankara’da lise eğitimini ise gazi çiftliği lisesi’nde tamamladı 2014 yılında çankaya üniversitesi uluslararası ticaret bölümünde lisans eğitimine başladı. bir yıl yabancı dil eğitimi aldıktan sonra, şu an eğitimin birinci yılına devam etmektedir.

ortaokul yıllarında aldığı müzik eğitimiyle lise yıllarında amatör olarak müzikle ilgilenmeye başladı. önce fenerbahçe sk alt yapısında basketbol, sonrasında gençlerbirliği sk altyapısında futbol oynadı.

felsefe, tarih ve mitolojiyle ilgilenerek bu alanlarda birçok araştırmada bulunmuştur.

http://ankaenstitusu.com/…mbers/elvin-bugra-arslan/

https://pbs.twimg.com/media/cddnwtdxiaaqa53.jpg

hoşça kal gençlerbirlikli kardeşimiz.
  • gözyaşlarımın seni geri getireceğini bilseydim 10 yıl daha ağlardım ben elvin. daha çok anlatmadığın şeyler vardı bana. daha çok konuşacaktık, çok şey yapacaktık. kimseye kötülüğü dokunmayan çok güzel bir insandın sen. ölmedin sen, öldürüldün.

şimdi örttük üstünü, o mezar senin yüreğine bile küçüktü benim canım bedenini nasıl aldı?
  • hayatını gençken kaybeden bir genç'tir. kahpeliğin vurduğu otuz beş candan biridir.
  • güzel elvin'in güzel annesinden mesaj var.
  • ismi kalbimize ve aklımıza işlenmiş güzel insan.
    ablası büşra arslan da instagram hesabı üzerinden elvin'i daha iyi tanımamızı sağlıyor.
    arkadaşları da paylaştıkları resimlerle elvin'i hiç unutmuyorlar ve unutturmuyorlar.

"bizler ki aynı kitaba baş eğmiş insanlarız, bizden ala akraba mı olur" demiş cemil meriç. nazım hikmetler, cemal süreyalar, sabahattin aliler bizi kardeş yaptı elvin; sadık hidayetler, ahmet arifler ve diğer kitaplar da kardeşlik bağımızı güçlendirecek. dinlediğimiz tüm güzel şarkılar senin için. hayallerini, hayallerimize ekledik; kalbimizde ve aklımızda yerin daimi.

seni unutmadık unutmuyoruz, umarım olduğun yerden bizleri görüyor ve mutlu oluyorsundur güzel insan.
  • bugün doğum günü olan şiir saçlı çocuk.

iyi ki doğmuş, iyi ki varmış. güzel izler bırakmış ardında. ruhu şad olsun.
  • bugün mezarlıktayken çıkış kapısına yakın olan mezarına gittim, ramazan hayrına ruhuna bir fatiha okuyayım dedim. maçlardan tanırdım kendisini, zaten gençlerbirliğinin kaç taraftarı var ki.
    bakın bu alçak saldırının üstünden bir buçuk yıl geçti.. hala ailesi mezarın başında yas tutuyorlar.. elini öpemedim babasının, konuşamadım, boğazım düğümlendi. ne suçu vardı lan bu çocuğun? hanginizin tavuğuna kışt dedi oğlum bu? ben de kürdüm ulan, ne bu çocuğun ne de ölenlerden bir başkasının bana bir zararı dokunmadı ulan.. niye öldürdünüz siz o zaman elvin'i?
    sizi de, size destek vereni de, ideolojinizi de, onursuzluğunu da, gurursuzluğunu da, kahpeliğinizi de sikeyim.
  • ankara patlaması dediler mi bu yüz gelir aklıma. patlama olduğu saatlerde bir fotoğraf paylaşılıyor haber alınamıyor diye, elvinin kısık gözlü, içten gülümseyen yüzü görünüyor. sonra öğrendim ki o da saldırıda ölenlerdenmiş. sonra o yüz hiç gitmedi gözümün önünden.