şükela:  tümü | bugün
  • filistin'e uyguladığı politikaları protesto etmek için israil'de olan konserlerini iptal ederek tavrını ortaya koymuş müzisyen.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25096303/

çok sürmez, müzikal kariyeri sonlanır bir kaç yıla.
  • ''ben çok sabırlı bir adamdım,oturup on yıl 80'lerin geçmesini bekledim.'' diyerek ne kadar büyük bir adam olduğunu gösteren müzisyen.
  • be careful darling you might fall...
    i want you hadisesi
    asiri doz etkisindedir eger bunyede alkol ve huzun var ise...
  • oyle bir sesi var ki verir misin dese vermem denilmez.
  • ı want you sarkısı o kadar guzelki..
    kendisini gorunce bile çirkin diyemedim..
  • o ses o şebek adamdan nası çıkıyo fikrim yok
    i want you kadar süper bişi de yok
  • biri bana o sesle 'i want you'yu soylese herhalde adama asik olurum, hayatimin sonuna kadar da kendime gelemem.
  • zayif bunyelerin uzak durmasi tavsiye edilir. alkol ve sigara ile alindiginda ruh halinde yikici etkiler birakabilir, alkol ve sigara ile almasanizda ruh haliniz artik sikilip atilmis bir ruh halidir. asiksaniz, intihari dusunuyorsaniz ama kararsizsaniz, tek yapmaniz gereken playlistinize elvis costello'dan i want you ardindan da jay jay johanson'dan far away atmak. iste basardiniz, intihara bir adim daha yakinsiniz.

(bkz: damardan sarkilar) (bkz: intiharlik sarkilar)
  • çoğu izleyicinin 'i want you' şarkısını merakla beklediği ama onun bisde söyleyerek tüm konserin heyecanla geçirilmesini sağlamış sahne performansı etkiletici yorumcu.
    izleyiciler arasından bir beyfendinin heyecanına yenilip "i want you" diye bağırmasının ardından "but, we've just met" cevabıyla herkesi güldürmeyi başarmıştır ayrıca.
    sheyi söylemeyerek ruhumda derin yaralar açtığını belirtmek isterim.
  • tum kariyer albumleri, remastered versionlari ile tekrar cikarilmistir. bu versionlardaki ses kalitesi ile, bin defa dinlediginiz sarkida yeni birseyler yakalamak mumkundur. remastered collection, ustada cok ama cok yakismistir.