şükela:  tümü | bugün
  • yeni yazarlardan. hoşgelmiş sefa gelmiş.
  • bu sözlükte harbiden "insan" yok deyip noktayı koyduğumda çıkıp gelen "ne çekmişsin be ablam" diyerek yüzümü güldürmüs taze badim. bi "kardes" desem dilimi ısırasım falan geliyor. kimlere ne ablalıklar yaptık kadir kıymet bilmezlere. nedir bu laflar, neden sebep demeyin, insan suretinde şeytanlar da tanıdım ben. hatta şeytan yüzlü şeytandı ya öyle de denebilir.

neyse. iyi badi hoş kız. sevdim aniden. bahtindan gulsun. sağlam bir psikoloji istiyordum karşımda. çok şükür.
  • emek verdiğin değil de "insan" olan anlıyor halinden.

hiçbir iyilik cezasız kalmasa da, odulun başka yerden geliyor bazen. emayne benim odulumdur. canımdır.
  • kardeşimin 3 ila 6 ayda bir mutlaka en az 1 saat telefonda kitledigi dakikalara denk gelerek bedevi olduğunu kanıtlamış can parçası. ıcim icimi yedi telefonuna mesgul sesi gitti diye. neyse ki ogrendim; sesi de yüzü kadar tatlı, samimi.

içinin güzelliği yüzüne vurmuş. su gibi bir yazar. beni ruh güzelliği ilgilendirdiği için, nasipse manevi kardesim, zeynep ve efe'nin ablası. gerçi zeynep'le daha çok ikiz olurlar :)

allah dilediğini kalbinden ellerine versin. canım benim.
  • bana belirli aralıklarla "iyi ki varsin" diyerek ruhumu okşayan yazar kardeşim. canım benim.

iyi ki sen de varsın. hep var olasın.