şükela:  tümü | bugün
 • emek sahnesi sahne sanatlari ve sanat akademisi

  hasanpaşa kadıköy'de..

  bu günlerde macbeth mutfakta adlı oyunun sergilendiği tiyatro sahnesi
 • bir çok genç oyuncunun birlikte kurdukları ama asıl sahibi pınar yıldırımolan kadıköy hasanpaşa'da muhteşem bir enerjiye sahip tiyatro sahnesi. aynı zamanda 2013-2014 sezonuna bomba gibi düşen küskün müzikalin oynandığı ve sahibi olan tiyatro
 • hakikaten büyük emekle kurulduğu her halinden belli olan kadıköy'deki yeni mekanım.

  eski hasanpaşa adliyesinin (eski kadıköy icralar) hemen karşısında, kadıköyden salı pazarına doğru giderken solda dönerken sağda. dominos pizza ve pizza bullsun yanı, bim market karşısı. daha da nasıl anlatılır bilemedim.

  daha girişinde insana bi eve gelme hissi yaşatıyor. etrafta bir sürü genç çocuk var. hiçbiri sizi darlamıyor ama çaysa çay kurabiyeyse kurabiye ilgiyse ilgi bilgiyse bilgi! o 30 metrekare içinde gayet işlevsel bir ortam yaratılmış durumda.

  burada izlediğim hiç bir oyun (bkz: oyun kırmızı yorgunları) (bkz: küskün müzikal) (bkz: üç kadın bin turna) pişman etmedi henüz.

  karşıda diye üşenmeyin derim. gayet merkezi. kadıköyde metrobüsten indikten sonra yürüyerek 15 dakika, taksi ile 3 dakika da ulaşabilirsiniz. avrupa yakasında trafikten ulaşamadığımız bir çok yere nazaran çok daha rahat.

  çıkışta koşarak gitmeyin. oturun önündeki minik alanda bi çay için, 5 dakikada giyinip iniveren oyuncuları bekleyin. konuşun, kaynaşın, gel bi bira içelim derlerse de şaşırmayın.

  hepsi birbirini bulmuş adeta. gişecisinden ışıkçısına, çaycısından oyuncusuna bu kadar uyumlu ve keyifli çalışan ekip ömrümde görmedim!

  hepsinin ellerine sağlık!
 • en kısa zamanda küskün müzikal'i izleyerek tanışacağım tiyatro.
 • oyun çıkışı toplu taşıma aracı bulmanın imkansız olduğu, hasanpaşa'da bulunan mekân.
 • sadece diktatör ve küskün müzikal eserlerini izlediğim ve tüm oyunlarını izlemek için heyecanlandığım, seyirci ile müthiş etkileşimleri olan ekip.

  sırada babil var. hadi bakalım.
 • adı değişmiştir. (bkz: kadıköy emek tiyatrosu)