şükela:  tümü | bugün
  • 2013 yılında sözlüğe katılan yazarlardan.
  • kendisini tanımadığım fakat bir entryme binayen dogum gunum oldugunu gorup, neşemi biraz yerine getirmek adına içtenlikle kutlamış insan. etraftaki samimiyetsizlik bulutları arasında taze bir nefes gibi geldi.
  • çok fazla ortak "şey"imizin olduğu badim. o kadar ki, telefonlarımızda bile aynı mesajlar aynı fotoğraflar... dünya küçük derlerdi de inanmazdım. sen git teee oralardan pişti ol*
  • sevmenin ne olduğunu bilen ender insanlardandır. yıllarca mutlu olması dileğiyle.
  • hakkinda yazilanlari okuyunca kendisini 2 ters* 1 duz yenerek tavlayi koltuk altina vermek istedigim yazar.

kendisiyle mesafeli (10bin km'den fazla) ve seviyeli (yasini basini almis olgun insanlariz) bir badi'lik iliskimiz bulunmakta. v(^o^)
  • sözlük gibi bir şeyin varlığına sevindiren güzel insanlardan biri.

hayatla kurduğum tek anlamlı bağ; içten yaklaşım ve dostluklar.
    küçük bir satır arasından ipucu yakalayıp, binlerce kilometre öteden "hayırdır bir sıkıntın mı var?" diye ses eden biri kadar değerli ne olabilir ki? üstelik yüzünü bile görmemiş olduğunuz bir dost bu.

mesafeler badiliğe engel değilmiş ki. insan birbirini anlayabilirmiş ki.
  • sevgilim.

kadınım, tanrıçam.

bir saniyelik gülüşü için öleceğim kronik müptelalığım.
    (kızma emeğim bana..)
  • dhkp/c teröristti kod adı gibi bir nicki olan bir yazar.
    kara, kuru, tuncalı alevisi diye tahmin ediyordum ama muazzam derece yanılmışım. neyse ne artık.
  • bin beşyüz küsür kilometre uzağımdaki güzel dostum.
    geçtiğimiz iki gün onu tanıma fırsatım oldu.

o güzel kalpten o kadar az var ki artık. çok mutluyum onu tanıdığıma.
    iyi ki var!