şükela:  tümü | bugün
  • valla ata'm sana hayranlığım her gün biraz daha artıyor. bu halkla 7 düvele karşı vallahi büyük adammışsın. nur içinde yat.
  • gelecekte bu tip insanların oy vermesi yasaklanmalı. belli ki mantıklı düşünemiyor ve karar verme mekanizması sorunlu. hatta akli dengesi yerinde değil. bu insanlardan maalesef fazlaca var ve aramızda dolaşıyorlar. her gün onlarcası yanımızdan geçiyor.

ayrıca niye gelecekte yasaklanmalı dedim. neyse üşümiyim durup dururken
  • (bkz: aysun kayacı)
  • gece gece sinir kat sayımı zıplatan zırva dolu ifadedir.

https://streamable.com/3jw8e
  • bu nasıl anlayış nasıl kafa abicim? yere batsın senin dünya görüşün ya.
  • a) emekliyim, vergilendirmediğim kira gelirim var, bankada faizde biraz dövizim var, hanımı rahmetli babasının maaşını alsın diye boşadım, anneme bakım aylığı da alıyor, köyde çocukların adına tarla var, epeyce bi zaman ekmeden biçmeden allah razı olsun güzel para verdiler, bizim kızı da torpille atattık; şimdi bunları ulu orta söyleyecek halim yok. zaten aşurtmanla da geziyoz; soran olursa sürünüyoz derim.

b) ideolojik saplantılarım var, dış mihraklar uçurmuyor ama bu sefer hakikaten uçacağız, inadına ak parti.
  • perişan olmasının nedeni ona göre dıj mihrahklar ve cehape.
  • şemsiyeye bindirip uçuracaksın böylesini de,
    bu adamın şemsiyesi artık açılmaz .
  • bir zamanlar "dağdaki çoban ile benim oyum bir olmamalı" diye bir söz söylemişti endamlı bir ablamız. ama orada meğerse dili sürçmüş, "dağdaki koyunla benim oyum bir olmamalı" demek istemiş aslında.
  • millet bahçelerinde, çay içip, elinde kekle yatıp yuvarlanmayı hayal ederken perişan ol. ilginç.

neyse dombra dinlerken diriliş izleyince perişanlık geçiyormuş.