• burada birgün adını göreceğimi biliyordum emel'in :) şu kadarını söyliyeyim kendisi hakkında; yaptığı hareketler rol değil , şaka gibi de olsa kendi öz davranışlarıdır.
    yani birebir de kalsanız muhabet ederken emel yine o ekranda görüp bu ney lan dediğiniz kız !
    gelecekteki hayatında başarılar dilerim kendisine ,

not: eski bir arkadaş.
  • jüriyi sırf mimikleri ve cilvesiyle mest etmiş hatun.
  • gördüğüm en seksi ve cilveli kadınlardan biri. erkek olsam kesinlikle peşine düşerdim. tam anlamıyla bir kadın. her hücresiyle dişi. hafif saf hali de o'na farklı bir sevimlilik ve cazibe katıyor.

edit: bu ne yaaa? ben niye böyle aptal saptal şeyler yazmışım zamanında acaba..
  • işte benim stilim yarışmasında 1. olmuştur. başkalarının dekoltesini uygun bulmayarak eleştirmesine rağmen kameraya dönüp poposunu sallayarak dans etmeyi uygun bulmuştur kendisi. ayrıca histerik olduğu aşikardır ve bu özelliği ile stilini geri plana atıp orantısız mimikleriyle jürinin gözüne girmeyi başarmıştır. yarışma boyunca tarz bulunmayan birinin finalde 1. seçilmesi de gerçekten programın stil değil şov programı olduğunun kanıtıdır.
  • düz bir erkek olarak söylüyorum: konuşmaları, tavırları ve hareketleriyle "çekici bir kadın nasıl olunur?"un cevabını veren hatun. "evet" yerine "hee" demesi bile rahatsız etmiyor düşün.

daha da tartışmaya gerek yok bence*
  • öyle pek güzel değil tamam da gerçekten cilveli bi hatun. dikkat çekiyor.
  • değişik bi hatun. ama kısa sürede dikkat çekebildiği kesin.

(bkz: heeee)
  • bu var ya tatlılıktan ölür mü bilemem ama tatlılıktan öldürür orası kesin... kanlı canlı dipdibe görmüş birisi olaraktan söylüyorum bunları... hareketleri yapmacık falan denmiş o zaman gerçek hayatta da yapmacık bu taş parçası...

yaw bir de burun kıvırmıyor musunuz o ayrı mevzu... işaret parmağıyla "gel gel" yapsa 2 nanosaniyede dibindesiniz amk! azıcık rahat olun kasmayın sevin sevilin sevişin ya!
  • bu kızı alan mutsuz olmaz.
hesabın var mı? giriş yap