şükela:  tümü | bugün soru sor
  • turkiye 3. guzeli secilmezden onceki yillarinda tanidim emeli. akilli kulturlu ne istedigini bilen bir kizdi.basak gursoy a demosunu yollamisti, karar asamasinda idi. basak ablaya "bu kizi alalim bu kiz da is var mankenligi turkiyede hakettigi yere getirecek insanlardan biri olabilir bu basak" demistim.

sonra buraları editledim.
  • erdal(acar) agabeyle de tanismasina ben on ayak olmustum.erdal agabeyle bir gun pozitivizm uzerine konusurken "otis bilmiyorum, hersey var ya da yok gozlemlenir veya gozlemlenemez...ama ben gormesem de bilmesemde hayatimin kadinin orada bir yerlerde oldugunu hissediyorum. ve bu hisse inanmak istiyorum otis, hayatimin son gununde ferraride can verecek bile olsam bunu bilerek olmek istiyorum" demisti.

o sirada aklimda bir simsek cakti, erdal agabeyin kalibresindeki bir insan olan emel ile tanistirmakta beis gormedim. yalandan da bir bahane uydurdum ikisini bir araya getirmek icin, ama ne oldu, muthis bir beraberlikleri dunyalar guzeli akillisi iki cocuklari oldu.
  • geçenlerde eminonu marputçular çarşısında boncuklara bakarken karşıma çıkan kadın .kemer alıyordu , satıcılara biraz kulak kabarttım duyduğuma göre bu zat oradan aldıklarını valentinodan ordan burdan aldım diye kandırıyomuş sosyeteyi.
  • tatlıses'in bir kulunu çok sevdim şarkısının kilibinde oynayan ve o sıralar, yani 95 temmuz ayında, tatlıses'le birlikte olan şahıs...
  • bir ara erdal acar'la evli olan 1993 türkiye ikinci güzeli.

edit: solipsist uyardı, hala evlilermiş. ben olsam erdal acar'la o kadar evli kalmazdım tabii o ayrı konu.
  • erdal acar'dan iki de cocuk yapan eski manken. bugünün modacısı. futbolu bırakan teknik direktör oluyor o hesap sanırım.
  • ' insan giyecek bunları yavvv ' dediğim, canım güzelim mankencikleri bile çirkinin çirkini gösteren kıyafetlerin yapıcısı.
    bir iş bu kadar anlamsızlaştırılabilir.
  • ''oksijensiz bir hayat düşünemiyorum'' özdeyişinin sahibi.
  • erdal acar'ın uğruna homestore mağazalarını aldığı hatun.
  • tami tamina "sadece elbise modeli çizmiyorum. mesela biri evini dekore etmemi istiyor, o anda hemen ona kanalizasyon oluyorum" demis insan.

(bkz: kanalizasyon olmak)