• ''oksijensiz bir hayat düşünemiyorum'' özdeyişinin sahibi.
  • tami tamina "sadece elbise modeli çizmiyorum. mesela biri evini dekore etmemi istiyor, o anda hemen ona kanalizasyon oluyorum" demis insan.

(bkz: kanalizasyon olmak)
  • zamanında, hani erdal acar'ın o ilişkiden bu ilişkiye koştuğu ama emel hanım'ın bunları görmezden geldiği yıllarda, aniden nikah masasına oturması hakkında soru soran gazetecilere "biz erdal bey'le spor bir çiftiz. düğün dernek istemedik. gelinlik giymedim o yüzden" şeklinde bir demeç vermiştir. spor çift nedir diye uzun zamandır düşünüyorum. ama tam bir başarı hikayesi. helal olsun.
    ufak ekleme: oğlunun adı eremcan'dır. aşk çocuğu olduğu için anne, baba ve ablasının isminden güzel bişi türetmek istediğini söylemişti kendisi. gereksiz ayrıntıları hatırlama sendromunun kollarındayım. evet.
  • erdal acar'dan iki de cocuk yapan eski manken. bugünün modacısı. futbolu bırakan teknik direktör oluyor o hesap sanırım.
  • bir ara erdal acar'la evli olan 1993 türkiye ikinci güzeli.

edit: solipsist uyardı, hala evlilermiş. ben olsam erdal acar'la o kadar evli kalmazdım tabii o ayrı konu.
  • düz renkli tişörtlere boncuk dikerek(çevresinde eli iğne iplik tutanlara diktirerek demek daha doğru) modacı olunabileceğini kanıtlamıştır.
  • acıdığım bir kadın, valla bak öyle böyle değil acaip üzülüyorum bunun gibi insanlara.

paralı bir koca uğruna aldatılmayı, kameralar önünde kocası tarafından insan gibi davranılmamayı kabul edebiliyorlar. hayır o kaca olmasa da aç kalmaz zaten bu gibi insanlar, ama biraz daha para uğruna insanın gururundan vazgeçebilmesini anlayamıyorum.
  • kanser hastası bir çocuğun tedavi masrafını üstlenen kişi. onun haricinde okuttuğu çocuklar ve yardım ettiği ailelere hiç değinmiyorum bile.

insandır..
  • geçenlerde eminonu marputçular çarşısında boncuklara bakarken karşıma çıkan kadın .kemer alıyordu , satıcılara biraz kulak kabarttım duyduğuma göre bu zat oradan aldıklarını valentinodan ordan burdan aldım diye kandırıyomuş sosyeteyi.
  • ' insan giyecek bunları yavvv ' dediğim, canım güzelim mankencikleri bile çirkinin çirkini gösteren kıyafetlerin yapıcısı.
    bir iş bu kadar anlamsızlaştırılabilir.
hesabın var mı? giriş yap