şükela:  tümü | bugün soru sor
 • rammstein'in gitaristi richard kruspe'nin 2001 yılında doğan müzik projesi. grup elemanları da şöyle:
  richard z. kruspe (gitar, vokal)
  olsen involtini (gitar)
  arnaud giroux (bas)
  henka johannson (davul)
  sascha moser (klavye)
 • rammstein elemanı richard kruspe'ın 2005te adım attığı ve 2007de aynı ismi taşıyan albümüyle meyve vermiş proje. tarz industrial metaldir yine tabi.

  albüm şarkıları :
  1 - emigrate
  2 - wake up
  3 - my world
  4 - let me break
  5 - in my tears
  6 - babe
  7 - new york city
  8 - resolution
  9 - temptation
  10 - this is what
  11 - you can't get enough

  şeklindedir..
 • rammstein gitaristi richard kruspe' un rammstein' in rosenrot albümünden sonra müziğe bir süre ara vermeleri kararıyla yan grup olarak kurduğu, 2007 yılında grubun kendi adıyla çıkardığı bir albüme de sahip müzik grubu. kendi adlarını taşıyan albümde şarkılar ingilizce. az da olsa rammstein esintileri taşıyan bir albüm olmuş. şarkı listesi :

  1- emigrate
  2- wake up
  3- my world
  4- let me break
  5- in my tears
  6- babe
  7- new york city
  8- resolution
  9- temptation
  10- this is what
  11- you can't get enough
  12- blood
  13- help me
 • genel olarak rammstein sevenlerin nefret ettiği richard kruspe solo projesi. hayır adam hevesini alsa kurtulacağız dönüp tekrar yoğunlaşacak rammstein'a belki ama yok almıyor. albümden daha önce yayınlanan new york city den sonra ikinci single olarak 7 mart'ta temptation yayınlanacakmış. bu albüm için olmasa da ikinci albüm için mutlaka konserler verip turneye çıkmak istediğini belirtmiştir ayrıca richard. resmi sitesi için: www.emigrate.eu

  (bkz: işçisin sen işçi kal)
 • wake up ve my world sarkilari ile fena degil kategorisine girebilecek album. sarki yazmakta sıkıntı cekmis olmalılar ki in my tears sarkisi rammstein coveri olmuş neredeyse.
  (bkz: stein um stein)
 • simdi hemen grup logosuna bakip onyargi ile "siyonist lan bunlar" diyenlere ben hele otur bi soluklan yiğenim demek isterim.efendim grup benimde severek dinledigim rammsteinin gitaristi richard zven kruspe tarafindan grubun bir yilligina ara verdigi 2005 yilinda amerikada kurulmus.grup aslinda kruspe un solo projesi olarak bilinsede bence bundan biraz daha fazlasi.

  grubu tam olarak bir muzik tarzina yerlestirmek dogru olmasada genel olarak industrial metal diyebilecegimiz bir tarzda.grubun 2005 ten bu yana sadece bir tek albumu ve bir kac single calismasi var.albumun adi grubun adiyla ayni yani emigrate.iki video calismalarinida yine bu albumdeki my world ve nyc icin yapmislar.iki videoda suradan izlenebilir. (http://www.emigrate.eu/video)

  muziklerinde insani boyle nasil denir gaza getiren bir seyler var evet evet dogru kelime bu gaza getiren.gerek tur gerekse orjin olarak rammsteindan etkilenmeleri nedeniyle bir birine benzeyen bir kac sarkilarida var ornek vermek gerekirse rammstein-mein teil ile emigrate-temptation parcalari birbirini andiriyor yada baaska bir ornek rammstein-hilf mir ve emigrate-help me...
 • bir ekşi sözlük yazarı.
 • bir entry icerisinde maksimum imla hatasi yapma rekorunu elinde tutan yazar.

  (bkz: #26445531)
 • çukurda debelenenlerden..
  mallara gönderildi maşallah.
 • özel mesaj yoluyla hakaret edebilen bir yazarmış. öğrenmiş bulundum.