• dün akşam oynanan leverkusen maçında attığı şahane golün yanı sıra yaptığı iki de asist ile takımını maç fazlasıyla liderliğe taşıyan rb leipzig'in 10 numaralı futbolcusu.

bu sezon çıktığı 10 bundesliga maçında 5 gol 6 asis ile oynuyor şu anda ki geçen sezon çıktığı 32 lig maçında 8 gol atıp 7 de asist yapmış 25 yaşındaki isveçli kanat oyuncusu. saga noren 1 forsberg 2..

* https://twitter.com/emilforsberg1
  • sene sonunda en az 30m€ bonservis bedeli ödenerek alınacak futbolcu.

burda dursun entry.
  • attığı şutlar direkten dönmese euro 2020 nin gol kralıydı. bunun yanında mükemmel bir futbolcu olduğunu da gördük. değeri 21 değil 75 milyon olmalı.
  • keitalarin wernerlerin fahiş fiyata transfer yaptığı leipzig'de bu adam nasıl bir büyüğe gidemedi hayret ediyorum.
  • james rodriguez, anthony martial ve adama traore ile birlikte gs ile adı geçen oyuncu. adı geçenler arasında bizim lige en uygunu kendisi. ancak kendisi ne james ve traore gibi maganizel ne de martial gibi büyük takımdan gelme bir isim olmadığı için türk taraftar kitlesine hitap etmiyor. o sebeple bu isimler arasında en az konuşulanı da kendisi. umarım taraftar ile yönetim ve teknik heyet aynı sığlıkta bakmıyordur bu oyuncuların transferine.
  • yakın zamanda türkiye'de görürsek şaşırmayalım. umarım bu takım beşiktaş olur zira kendisini bize çok yakıştırıyorum
  • son zamanlarda grealish ile birlikte ayağına top en çok yakışan futbolcu.
  • kendisi an itibariyle* direk dövmekle meşgul olan yetenekli futbolcu. ayrıca takımı adına tek golün sahibidir.
  • leipzig'de forma giyiyormuş bu 10 numara cengaver. isveç milli takımının parlayan yıldızı. piyasa değeri 5 milyom euro civarı görünse de kalitesi bu değerin bir hayli üstünde. türkiye'ye şöyle adamları bulup getiremiyorlar ya basiretsizlik mi desem, dünyafan bihaber yaşamak mı?
  • şu an ukrayna ile oynanan euro 2020 son 16 turu maçında muhteşem oynamakta olan futbolcu.
hesabın var mı? giriş yap