şükela:  tümü | bugün
  • lily collins'in yer alacağı tv projelerinden.
  • lily collins başrolündeki 2 ekim'de yayınlanacak yeni netflix dizisi.
  • sadece tanitim filmine bakarak, bunyemde ay herkes de ona hayran klisesi uyandirmistir. ustelik basroldeki kiz cok itici gozukuyor.

ust entryde kezban paris' te denilmis, şerefsizim benim aklıma gelmişti. netflix turkiye adi icin harika bir oneri.

buraya da yaziyorum; satc ve gossip girl' in yanindan bile gecemeyecektir.

hayir anlamdigim sey, hedef kitlesindeki yas araliginda da degilim, niye bu kadar dertlendiysem.
  • devil wears prada özentisi başka bir proje daha.
  • ben de az önce netflix’te çok yakında da gördüm. hemen espri kasayım kezban paris’te yazayım dedim. erken davranmışlar.
    bizler için zaman kaybı olur izlemesi.
  • ilk bölümü izliyorum, oldukça başarılı olmuş. paris moda sosyal medya pazarlama her şey var. tatlı bir fransız amerikan çatışması izleyeceğiz gibi duruyor.
  • paris özlemimi arttırmaktan başka bir şeye yaramayan dizidir. ortalama bir türk dizisinden hiçbir farkı yok ve konusu öngörülebilir sıkıcılıkta. bölümlerinin kısa olması yemek yerken çerezlik izlettiriyor.
  • evet bir dizi çekin doğru düzgün konusu ve olay akışı bile olmasın ama sadece paris olsun. tek kelimeyle paris be arkadaş.

bildiğin korelilerin hergün yüzlerce çekip doğaya saldığı romantik komedi dizisi. olaylar bile bire bir aynı. ama paris? olm paris ya????

bu arada karakterlerden bahsetmek gerekirse hiçbiri sırıtmıyor. çok güzel bir cast seçimi olmuş. özellikle emily çok tatlı. hele camille razat? aşkım sen gerçek misin ya? fransız aksanı bir insana bu kadar yakışır.

valla izledim bitti. şimdi camille razat'ın diğer filmlerine filan bakarım bence.
  • güzel paris manzaralarına sahip dizi. çok da şey yapmamak lazım, çerez niyetine izlenebilir.

ayrıca camille özellikle sesiyle ve konuşmasıyla inanılmaz türk bir oyuncuya benziyor. fakat kim inanın bilmiyorum. var ama o çatallı seste ve tipte bir kadın bizde.

edit; vallahi billahi böyle çirkin bir edit yapmak istemezdim ama bir sürü “acaba naz elmas olabilir mi?” diye mesaj atıyorsunuz. yemin ediyorum alakası bile yok. nasıl benzetiyorsunuz aklım hayalim de almıyor ama öğrendiğim kadarıyla benim benzettiğim kadın yasemin kay allenmış.