şükela:  tümü | bugün
 • eski ismi white mill olan, fakat sahibinin değişmesiyle birlikte ultra popüler, tiki kız ortamı haline dönen cihangir’in taze mekanı. saat 14.30 gibi eşimle bir kahve içip kalkmak gibi masum ve de saf duygularımızla mekanın daha kapısından girmeden, bir hanım kızımız tarafından bir saniye bir saniye rezervasyonunuz var mı gibi insanı haydutmuş gibi kötü hissettiren bir karşılamayla kalite diye adlandırdıkları hareketle geri çevrildik. üstelik girişte kahve içip kalkacağımızı belirtmiş olmamıza ve mekanda o an iki kişilik birçok masa da mevcut olmasına rağmen hop nereye gidiyorsunuz gibi bir karşılama neyin kafasıdır biz çözemedik. kahve içmeye rezervasyon yaptırılır mı ey sözlük? mahalle sakini olarak bir daha asla adımımızı atmayacağımız mekanlar listesinde an itibariyle yerini almıştır.
 • derhal straponumu alarak gidecegim mekan. sen uzulme sozlukcu kardes seni esinle heder eden bu mekana randevusuz giderek cay soyleyip o cayi da straponumla karistiracagim ve kitlama yapacagim.

  sozluk karde$ligi boyle gunler icin var.
 • işletmeciliği seda sayan ve sinan engin’in oğlu oğulcan engin tarafından yapılan, muhteşem bir bahçeye sahip restoran.
  cihangir’de güzel bir yemek yemek istediğim zaman tercihim genelde rose marine ya da otto cihangir oluyordu. bundan sonraysa emily’s garden olacak diyebilirim.
 • açılması isabetli olmuş.
  zaten seneler önce sakin ve elit takılınabilirliğini kaybeden bir yer oldu cihangir. ne kadar keko ve kezo varsa doluşsunlar o bölgeye.
  bizim takıldığımız yerlerden haberleri olmasın da açsınlar buralarda, mıknatıs gibi toplansın bu tayfa. umarım karaköy'de de bir şube açar.