*

• turgut ozal ve i.melih gokcekin basbelası, yazar, gazeteci, adam
  • emin adimlarla bir colu gecen kisiye kizilderililerin verdigi isim.

11 yil sonra edit: salak misin lan komik mi bu şimdi?
  • hurriyet gazetesi'nin ve turkiye'nin en iyi yazarlarindan
  • gazeteci-yazar oldugunun,kitleleri etkileme gibi önemli bir sorumlulugu üstlendiginin farkina varmamis olduguna inandigim gereksiz sahsiyet..
  • cok iyi laf sokan ve baslari belaya sokan gazeteci - yazar
  • 12 eylül özal ekonomisinin perde arkası adlı kitabıyla araştırmanın dibine vuran minik kuş lakaplı araştırmacı gazeteci.
  • okumayi birak, köse yazisinin bulundugu sayfayi hizla geçerken bile gereksiz korku salan gazeteci yazar (bu da ne demekse, gazeteci yazar?)... gereksiz hirs, sinir, kin sahibi... bu kadar mi kisisellestirilir hersey be kardesim, inandiriciligi da kalmiyor ki senin minik kusunun...
  • olayları kişiselleştirmenin ötesinde yalan da yazabileceği kanaatinde olduğum ve en son mehmedin kitabı tartışmasında da bunu az buçuk gösteren kimse.
    nedir bu hırs kin anlamıyorum.

edit: gururla taşıdığım tek zamanın ötesinde entrymin sebebidir bu emin çölaşan kişisi.
    hastayım ben bu ülkede birtakım insanların eleştirilememesine. eleştirdiğin an bu ülkenin tek sahibi olan vatanseverler!?! hemen çıkıyorlar birtakım muğlak iddialarla saçmalamaya başlıyorlar. sözlükte bile "birileri"ni rahatsız ediyormuş, çıkarlarına dokunuyormuş da ondan eleştiriliyormuş meğer bu kutlu şahıs.

ağlıyorum ben geceleri gizli gizli. emin çölaşan planlarımı keşfetti, ülkenin altını oyacak bizim gibi liboşları tek tek tespit ediyor, ya sıra bana da gelirse ne olacağım, nerelere kaçacağım diye.
    (bkz: #6842775)
  • size kafasini takmasini isteyebileceginiz en son iki kisiden biri
    digeri de feristah zaten
  • 12 eylül döneminde mamak hapishanesini gezdikten sonra cezaevinde ne kadar süper bir ortam olduğunu anlatan yazılar yazan, "solcularla sağcıları pek de güzel barıştırıyorlar, eleştirilecek bir durum yok" havasında mesajlar veren şahıs..
hesabın var mı? giriş yap