şükela:  tümü | bugün
 • denizli güneylidir kendisi.denizli'nin ana caddesinde kırmızı ısklarda durunca millet imza almak icin saldırdıydı boyle trafigi falan kitlediler.denizli'nin kahvelerinde deli yurek dizisi populerken bunun resimleri asılıydı hep.denizli'deki guvercincilik olayının diziye yansıtmasınıda severim.aslında tip olarak seri katil yada psikopat tiplemeleride oynayabilir.gozleri,goz rengi falan gayet musait.seven turkiyede cekilmis olsaydı kevin spacey'nin rolunu bu oynardı gibime geliyo.bide en son trt'de cınaraltı diye bi dizinin frgmanında gordum kendisini,yine tavsan falan vardı yanında yine gozlerinden ve bakıslarından anladıgım kadarıyla iyi bi karaakteri canlandırdıgı anlasılıyodu.tiyatrocudur ayrıca.
 • (bkz: deli yürek) dizisindeki meşhur kuşçu dur bu efenim, sofudur, filozoftur, yemiş bitirmiş, bütün kusmuş devam ediyordur yemeye *
 • son olarak entelköy efeköy'e karşı filminde başrol oyuncularından biri olarak karşımıza çıkmıştır. bugüne dek rol aldığı filmlerde ağırlıklı olarak islami karakterlerde görünmüş olmasına rağmen son filminde aşırı ismail karakteriyle eski bir sosyalist olarak karşımıza çıkmıştır. çok iyi kullandığı ege şivesini gösterebileceği en uygun filmde yer almıştır. bu rolünün altından da başarıyla kalkmasını bilmiş, her türlü karaktere girebilen iyi bir oyuncu olduğunu cümle aleme göstermiştir.
 • tavaslı değil, güneylidir. denizli'nin ufacıcık ilçesi güney'de nerdeyse herkesle bir akrabalığı vardır. bu kasabada berber dükkanlarında, kıraathanelerde falan resimleri asılı olup güneylilerin gözünde canlandırdığı kuşçu karakteriyle efsanedir. son olarak entelköy efeköy'e karşı'da canlandırdığı "aşırı" karakteriyle yarmış geçirmiştir, iyi de etmiştir.
 • http://www.youtube.com/…veraajwn60&feature=youtu.be

  şurdaki yorumlarıyla beni hayli şaşırtandır. ama sevindim.
 • http://www.youtube.com/…veraajwn60&feature=youtu.be

  şuradaki yorumuyla, beni hayal kırıklığına uğratan. boğaza fular bağlayıp bıyıkları ağızın içine doldurmakla aydın olunamayacağını ispat etmiş.

  tek anladığım; fular ile cahillikten aydınlığa evrilmek mümkün değildir.
 • stv gibi milliyetçi muhafazakar bir kanalda ve deliyürek gibi bir dizide oynamış, az tanınan az ünlü bu çağdaş bilim insanı "entel fuları" ile "evrime inanıyorum" diyor. evet para için stv'de oynadığına göre ben de evrime inanıyorum.
 • kendisi fular takıyor, o sebeple ben evrime inanmıyorum. bu zeka seviyesinde bir şakirt, yarı trol yarı adam olduğunu zanneden bir canlıyım; arz ederim amına koyim.