şükela:  tümü | bugün
  • emin yetim, şanlıurfaspor kulübü başkanı.

mertcan çam, trabzonspor'un alt yapısından yetişmiş halen bonservisi trabzonspor kulübünde olan, 2 yıldır şanlıurfaspor'da kiralık futbolcu.

mertcan çam alacaklarından dolayı kulübe dava açınca kulüp başkanı mertcan çam'ı odasına kilitleyip evire çevire darp ediyor ve neticede oyuncunun burnu kırılıyor. üstüne üstlük telefonuna el koyuyor. futbolcunun rapor için hastaneye gittiği söyleniyor, telefonu olmadığı için kesin bir bilgi yok. trabzonspor'un taraftar grupları ile şanlıurfaspor'un taraftar grupları arasında çok güzel bir ilişki mevcuttu bozulmayacağına da eminim. lakin, trabzonspor camiası hukuksal olarak muhakkak bu terbiyesizliğin ve zorbalığın hesabını muhataplara soracaktır.
  • (bkz: acima yetime)

asil kotu olan sey ise trabzonspor'un kardes takimi sanliurfa'nin baskaninin bunu yapmasi. baskanlik gecidir ama onemli olan camialar arasinda sabit kalmali iliskiler.
  • iddialar doğruysa spor kanallarının değil adli mercilerin ilgilenmesi gereken konu. zira iddialarda hem adam alıkoymak var hem de gasp.

kulübün açıklaması "başkan değil, dışardan gelen birileri dövdü" gibi saçma sapan bir şeydir. yarın gelip birilerini de ben dövüp kaçırayım bari. belli ki güvenlik evlere şenlik. inandırıcı gelemedi bu açıklama bana.
  • klasik urfalı rezaleti.

haber

ayrıca mertcan'ın ağebeyi a spor'a bağlandı. iç işleri bakanı süleyman soylu'ya ilgili resimleri ulaştırdığını söyledi. ağlayarak, yapılanların trabzon camiasına da yapılan bi ayıp olduğunu belirtti. sonra telefonu babasına verdi. babası olayı teröre falan getirdiği için yayından aldılar.

sabaha ne doğru ne yanlış tam anlamıyla aydınlanmış olur. geçmiş olsun diyelim şimdilik.
  • henüz doğrulanmayan olaydır. linç timinin biraz kenarda beklemesi gerekiyor.
  • yemin ettim'in mertcan çam'ı dövmesi diye okudum. yeni bi rap grubu falan mı lan bu yemin ettim diye düşündüm bir an.
  • sığar mı lan adamlığa, 21 yaşında yapayalnız, orada size emanet edilmiş bir çocuğu kapatıp fedailerle dövmek. cocuk kayıp, abisi nerede olduğunu bilmiyor, urfa'dan trabzon'a ulaşmaya çalışıyor. devlet bu işin icabına bakmalı.
  • melo da riera yı soyunma odasına kapatıp dövmüş gözünü morartmıştı. bu durumda melo=urfa başkanı
  • bu işi yapan kişi hala başkanlığa devam etmektedir,yazık ki ne yazık.

serbest kaldıktan sonra ilk işi kudüs mitingine katılmak olmuş, nedense hiç şaşırtıcı değil.

https://twitter.com/…spor/status/939101699561705474