şükela:  tümü | bugün
  • istanbul anadolu 8. sulh ceza hakimliği'nin verdiği 19.06.2020 tarih ve 2020/3914 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • istanbul anadolu 8. sulh ceza hakimliği'nin verdiği 19.06.2020 tarih ve 2020/3914 d.iş sayılı kararı uyarınca brüksel'de mağaza kapatılmamıştır.
  • istanbul anadolu 8. sulh ceza hakimliği'nin verdiği 19.06.2020 tarih ve 2020/3914 d.iş sayılı kararı uyarınca emine erdoğan brüksel'e hiç gitmemiştir.
  • istanbul anadolu 8. sulh ceza hakimliği'nin verdiği 19.06.2020 tarih ve 2020/3914 d.iş sayılı kararı uyarınca efendiler yemeye devam etmektedir.

(bkz: yiyin efendiler yiyin)
  • en ufak hakkımız varsa sonuna kadar haram zıkkım olsun, çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın inşallah ne diyelim.

yabancı basından kaynak

youtube videosu
  • arapların ve suudilerin avrupa'da yaptıklarının aynısı olan durumdur. şaşılacak bir şey yoktur.
  • müsrifliktir.
    bunu yapanlar maneviyata dair varlıklarını da saçıp savuran, dünyalıktan başka kaygısı olmayan sonradan görmelerdir. maneviyatları beni ilgilendirmiyor... asla tatmin olamayacaklar, bir türlü doyamayacaklar. ama benim paramı savuruyorlar.

michael jackson’ın bir alışveriş videosu vardı, antikacıda yürürken şu, şu, şu... diye binlerce dolarlık eşyaları gösteriyor, arkasından koşturan tebaası hızlı hızlı not alıyordu.
    bunlar dünyalık peşinde koşturmakta pop starları bile geçtiler.
    yeyin bakalım doyamayacasılar.

*hatırlattığı ayet:
    “ bekleyin bakalım; biz de onu bekliyoruz.” hud suresi 122.
  • gayet hukuka uygun entry'min hukuk dışı şekilde silinmesi olayına gebe olmuş mağaza kapatma olayı.

sana soruyorum mağaza kapatan emine erdoğan, karara itiraz etmeden yerine getiren ekşi sözlük;

şu sözlerin nesi hukuka aykırı?

--------------

(bkz: özel teşebbüs)

kapitalizmle yönetilen bir ülkede istersen parasını verir, dükkan sinema ne istersen kapatırsın. iş yeri sahibinin kararıdır.

orada mağaza sahibi itiraz etse o dükkan kapanmazdı.

bu manzarayı da olumlamıyorum.